۰۱ / ۱۱ / ۱۳۹۹

مدیرعامل جدید گل گهر معرفی شد

01:008۰

هیات مدیره شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر ایمان عتیقی را به عنوان مدیرعامل جدید این شرکت انتخاب و از خدمات جمشید ملارحمان مدیرعامل سابق تقدیر کرد.

به گزارش راه آرمان، هیات مدیره شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر ایمان عتیقی را به عنوان مدیرعامل جدید این شرکت انتخاب و از خدمات جمشید ملارحمان مدیرعامل سابق تقدیر کرد.

در پی این تغییر، مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل گل گهر روز گذشته (۲۴ دی ماه) در محل سازمان ایمیدرو برگزار شد.

در این مراسم که با حضور مهندس جعفری معاون وزیر و رئیس هیات‌عامل ایمیدرو، اعضای هیئت‌ مدیره شرکت گل‌گهر و نماینده سهامداران در محل سازمان ایمیدرو برگزار شد، از خدمات مهندس جمشید ملارحمان تقدیر به‌ عمل آمد و مهندس ایمان عتیقی رسما به‌ عنوان مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر معرفی شد.

بنابراین گزارش، عتیقی چندین سال سابقه فعالیت در قسمت‌های مختلف مدیریتی این شرکت را در کارنامه‌ی خود دارد که مهم‌ترین آن عضویت در هیئت‌مدیره شرکت گل‌گهر، معاون مدیرعامل و مدیر مجتمع گل‌گهر است.

وی همچنین عضویت در هیئت‌مدیره شرکت‌های جهان فولاد، گهر روش، هیات‌مدیره باشگاه گل‌گهر، معاون پشتیبانی مجتمع گل‌گهر، مدیر رفاه و خدمات اجتماعی شرکت گل‌گهر و رئیس نظارت بر تولید و فروش شرکت گل‌گهر را در پیشینه‌ی کاری‌ خود دارد.

انتهای پیام/ س


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند