در نشست شورای فرهنگ عمومی استان کرمان عنوان شد؛

نقش بی بدیل حضرت زهرا(س) در دفاع از امامت و ولایت در تاریخ اسلام/ گفتار و رفتار مسئولان در زمینه عفاف و حجاب با هم همخوانی ندارد

02:03۰

نشست شورای فرهنگ عمومی استان با حضور نماینده ولی فقیه در استان، علیزاده مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس و مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمان برگزار شد.

 

 

به گزارش راه آرمان؛ صبح امروز نشست شورای فرهنگ عمومی استان با حضور حجت الاسلام و المسلمین حسن علیدادی سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان، علیزاده مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین حسین جلالی عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی و روحی مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمان در محل استانداری کرمان برگزار شد.

نقش بی بدیل حضرت زهرا(س) در دفاع از امامت و ولایت

حجت الاسلام و المسلمین حسن علیدادی سلیمانی ضمن عرض تسلیت ایام فاطمیه و رحلت آیت الله مصباح یزدی با تأکید بر اینکه نقش حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها در دفاع از ولایت و امامت در تاریخ اسلام بی‌بدیل است، گفت: نقش این بانوی گرانقدر را باید از زوایای مختلف مورد بررسی قرار دهیم.

نماینده ولی فقیه در استان کرمان با بیان اینکه در شرایط حاکم با توجه به شیوع کرونا، مجالس ایام فاطمیه را می توان با رعایت دستورالعمل های و به صورت محدود برگزار کرد، تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم، جایگاه و شخصیت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها را تبیین کنیم.

گفتار و رفتار مسئولان در زمینه عفاف و حجاب با هم همخوانی ندارد

حجت الاسلام و المسلمین حسین جلالی با تأکید بر اینکه ناهماهنگی بین مجموعه های اثر گذار در حوزه عفاف و حجاب از جمله مسائل در این عرصه است، گفت: ما باید در این زمینه وظیفه خود را به درستی انجام دهیم چرا که هر چه بهتر بتوانیم هماهنگ عمل کنیم، بهتر است.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به فرموده رهبر فرزانه انقلاب که فرمودند “ای کاش لباس ملی داشتیم”، عنوان کرد: حالا که این مسئله وجود ندارد، باید لباس صنفی داشته باشیم که این مسئله در پوشش به ما کمک خواهد کرد.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مخالف اشتغال بانوان و نقش اثر گذار آنان نیستیم، ابراز کرد: در اشتغال، به بانوان ظلم می شود و آن آرامش و امنیتی که باید در محیط شغلی داشته باشند، بانوان ندارند و در ادارات نیز برای این مسائل فکری نشده و این  در حالی که این مسائل از زیرساخت های عفاف و حجاب است.

وی با تأکید بر اینکه در زمینه عفاف و حجاب گفتار و رفتار مسئولان با هم همخوانی ندارد، اظهار کرد: در این عرصه باید اجرای قانون کار به جد در تولیدی ها، ادارات و نهادها پیگیری شود.

انتهای پیام/م


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند