۱۶ / ۱۲ / ۱۳۹۹06 / 03 / 2021

معاون عمرانی فرمانداری زرند:

نظارت جدی بر عملکرد عمرانی شهرداری ها در دستور کار جدی فرمانداری زرند

ارسال شده در ۳۰/دی/۱۳۹۹ - ۰۹:۴۳ دقیقه

رضا نورالدینی گفت: نظارت جدی بر عملکرد شهرداری ها خصوصاً در حوزه عمرانی و پروژه های در دست اقدام، در دستور کار جدی فرمانداری زرند قرار دارد.

 

 

به گزارش راه آرمان؛ رضا نورالدینی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان زرند در صدر هیئتی از همکاران و کارشناسان فنی، عمرانی، برنامه ریزی و اقتصادی تحت امر، از دو شهرداری یزدانشهر و سیریز از توابع بخش یزدان آباد بازدید و در جریان آخرین اقدامات صورت گرفته قرار گرفت.

نورالدینی در جریان بازدید از پروژه های عمرانی و در دست اقدام حوزه های شهری یزدانشهر و سیریز با تاکید بر صرف تلاش مضاعف در راستای به ثمر رسیدن و بهره برداری از برخی پروژه های مهم طی فرارسیدن ایام الله دهه فجر سالجاری و یا حداکثر تا قبل از پایان زمان باقی مانده از دولت گفت: نظارت و پایش در شهرداری‌های زرند به طور دقیق در انجام پروژه‌های عمرانی از سوی فرمانداری اعمال خواهد شد و گزارش آن به عوامل ذیربط عمرانی و بازرسی استانداری کرمان ارسال می شود.

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری زرند تصریح کرد: معاونت عمرانی فرمانداری‌ زرند با توجه به تاکیدات فرماندار محترم، موظف است کنترل و نظارت بر شهرداری‌ها و دهیاری‌ها را انجام دهد تا بودجه‌های تخصیص یافته در مسیر توسعه پروژه ها هزینه شود و گزارش نظارت‌ها را نیز باید به استانداری ارائه کند.

وی با بیان اینکه علاوه بر کمیت پروژه‌های عمرانی شهری، کیفیت آنها نیز مورد ارزیابی قرار می گیرد، عنوان کرد: شهرداری ها باید در چارچوب قانون و استفاده از ظرفیت های موجود در حوزه مدیریت شهری، جهت حل مشکلات و افزایش سرانه رفاه شهروندی گام بردارند.

معاون فرماندار زرند با تأکید بر شفافیت هرچه بهتر و بیشتر در تصمیمات مدیران شهری و عملکرد شهرداری ها بیان کرد: این امر سهم بسزایی در اعتماد شهروندان و افزایش مشارکت آنان در پیشبرد اهداف و پیشرفت پروژه های عمرانی شهری خواهد داشت.

وی در پایان ضمن بررسی میدانی از پروژه های عمرانی یزدانشهر و سیریز و بحث و تبادل نظر با شهرداران، قول مساعد برای پیگیری و رفع مشکلات را داد.

انتهای پیام/زرند


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند