۱۶ / ۱۲ / ۱۳۹۹06 / 03 / 2021

ثبت یکصد گروه جهادی در سامانه اطلس جهادی /آغاز ساخت ١۵٠ سرویس بهداشتی در شهرستان بم

ارسال شده در ۰۵/بهمن/۱۳۹۹ - ۱۳:۳۴ دقیقه

با توجه به شرایط پیش آمده در کشور شیوع بیماری کرونا طرح شهید حاج قاسم سلیمانی نهضت سراسری کمک های مومنانه وجهش تولید از اولویتهای خدمت رسانی به مردم است


محمد روح اللهی مسئول بسیج سازندگی سپاه بم در گفتگو با راه آرمان در رابطه با طرحهای محرومیت زدایی گفت:امروز در سطح شهر بم و سامانه مرکزی گروههای جهای بنام اطلس جهادی بیش از یکصد گروه جهادی ثبت و فعالیت های خود را جهت رفع محرومیت زدایی و کاستن از مشکلات مردم ادامه خواهند داد.

روح اللهی افزود:با همت گروههای جهادی و خیرین عزیز از آغاز روزهای هفته بسیج و در ادامه محرومیت زدایی در شهرستان و در مرحله نخست ساخت بیش از، ۱۵۰سرویس بهداشتی و حمام آغاز شده که به لطف پرودگار و همت گروههای جهادی تاپایان سال به اتمام خواهد رسید.

مسئول بسیج سازندگی سپاه بم ابراز کرد: در حال حاضر بسیج سازندگی سپاه بم همانند گذشته به کمک مردم آمده و با ایجاد و راه اندازی کارگاهها و مشاغل خردخانگی در مناطق محروم  توانسته نقش بسیار مهمی را در تحقق شعار سال ایفا کند.

روح اللهی خاطر نشان کرد: با تفاهم نامه ای که با کمیته امداد منعقد شده در خصوص استفاده از تسهیلات قرض الحسنه اشتغال بیش از ۱۵۰ شغل به صورت مستقیم  و غیر مستقیم ایجاد خواهد شد.

وی ضمن قدردانی از مسئولین و خیرین شهرستان خواستار سرعت بخشیدن روند کار برای اشخاص بدون مسکن شد و گفت: بسیج سازندگی سپاه بم همچون گذشته با استفاده از تجارب و گروههای جهادی  با تمام توان آماده همکاری و خدمت رسانی به مردم  می باشد.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند