یادداشت؛

وقتی جای متهم و قربانی عوض می شود

ارسال شده در ۲۶/بهمن/۱۳۹۹ - ۰۸:۱۳ دقیقه

پای کار انقلاب بودن مردم در حماسه هایی هچون راهپیمایی ۲۲ بهمن، در زمان انتخاب مسئولان نیز با بصیرت و آگاهی تکمیل شود تا دیگر این چنین، معیشت و زندگی مردم، گروگان نااهلان و بی دغدغگان با درد جامعه قرار نگیرد.

 

 

به گزارش راه آرمان؛ در آخرین روز دهه فجر در راهپمایی باشکوه ۲۲ بهمن، عده ای از مردم به دلایل مختلف همچون تنگ شدن وحشتناک و بی سابقه زندگی و معیشت و نیز فشار اقتصادی ناشی از بی تدبیری و بی کفایتی دولت در گره بستن تمامی مسائل به برجام و مذاکره با کدخدا، شعارهایی علیه آقای روحانی سَر می دهند. اگرچه این اقدام فی نفسه، ناپسند است اما جالب ترین بخش داستان آنجایی است که کسی خواهان برخورد با این افراد شده که خود به دلیل مسئله رانت عظیم و فسادآور ۱۸ هزار میلیارد دلاری حاصل از دلار ۴۲۰۰، در مظان اتهام بوده و به دلیل توزیع این رانت که موجبات افزایش وحشتناک قیمت اقلام را فراهم آورد، باید پاسخگو و محاکمه شود!

آری! وقتی در مناصب تصمیم گیری کشور به جای مردان میدانی همچون حاج قاسم و شهید فخری زاده، افرادی چون معاون اول رئیس جمهور با کذبیاتی همچون دیوارکشی در خیابان، قرار می گیرند، آنگاه نتیجه این عدم بصیرت در انتخاب مسئولان، خود را اینچنین نشان می دهد که یکی از متهمین درجه یک به فلاکت کشاندن معیشت و اقتصاد مردم، خواهان برخورد با کسانی می شود که علیه مسببان وضعیت فعلی، شعار داده اند!

امید است که پای کار انقلاب بودن مردم در حماسه هایی هچون راهپیمایی ۲۲ بهمن، در زمان انتخاب مسئولان نیز با بصیرت و آگاهی تکمیل شود تا دیگر این چنین، معیشت و زندگی مردم، گروگان نااهلان و بی دغدغگان با درد جامعه قرار نگیرد.

نویسنده:قربانی

انتهای پیام/م


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند