مدیر کل نوسازی مدارس استان کرمان:

بیست و دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز به صورت ویدئو کنفرانس برگزار می شود

ارسال شده در ۰۴/اسفند/۱۳۹۹ - ۱۲:۳۸ دقیقه

سید محمد واعظی نژاد گفت: بیست و دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز کشور همزمان با سراسر کشور به صورت ارتباط ویدئو کنفرانس با هدف تحکیم از خیرین مدرسه ساز استان کرمان برگزار می شود.

به گزارش راه آرمان، سید محمد واعظی نژاد مدیر کل نوسازی مدارس استان کرمان از برگزاری جشنواره خیرین مدرسه ساز که در سال جاری با توجه به شرایط کرونا همزمان به صورت ویدئو کنفرانس در کشور برگزار می شود، خبر داد و گفت: این جشنواره به پاس اقدامات انسان دوستانه و خیرخواهانه خیرین مدرسه ساز با رعایت پروتکل های بهداشتی با حضور ۵۰ خیر نیکوکار در سالن شهید مرتضوی استانداری کرمان در تاریخ پنجم اسفند ماه برگزار می‌شود.

وی افزود: برنامه‌ریزی شده تا با توجه به شان و جایگاه والای خیرین مدرسه ساز، امام‌جمعه، استاندار، مدیرکل آموزش و پرورش و دیگر مدبران دستگاه های دولتی حضور داشته باشند.

مدیر کل نوسازی مدارس استان کرمان اظهار کرد: در این مراسم از کتاب زندگینامه خیر نیکوکار حسین عباسلو رونمایی می شود و به خیرین مدرسه ساز تندیس و لوح سپاس تقدیم می شود.

واعظی نژاد در پایان خاطرنشان کرد: در ارتباط ویدئو کنفرانس با تهران محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش، رخشانی مهر رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور، نوبخت معاون رئیس جمهور، ناصر قفلی رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور و دیگر مسئولان کشوری نیز حضور دارند.

انتهای پیام/ س


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند