رییس سازمان بسیج مداحان کشور:

جامعه ستایشگری در عرصه مقابله با کرونا بسیار خوش درخشیده است/ احیا سنت «دعا خوانی» توسط بسیج مداحان در سال آینده

ارسال شده در ۰۴/اسفند/۱۳۹۹ - ۱۲:۵۴ دقیقه

یوسف ارجونی با تأکید بر اینکه جامعه ستایشگری در عرصه مقابله با کرونا بسیار خوش درخشیده است، گفت: برای سال آینده برنامه هایی را پیش بینی کرده ایم که احیا سنت دعا خوانی یکی از برنامه هایی است که در نظر داریم.

 

به گزارش راه آرمان؛ یوسف ارجونی ظهر امروز در نشست نخبگان و مسئولان عرصه ستایشگری استان کرمان ضمن ابراز خرسندی از حضور در کرمان با تأکید بر اینکه ما به ارشادات شما نیاز داریم، گفت: استان کرمان از گذشته مشهور به دیار کریمان است چرا که به عنوان گذرگاهی در جنوبشرق کشور بوده و مردم این استان نگاه کریمانه ای نسبت به افرادی که در آن حضور پیدا می کردند، داشتند و امروز نیز این استان ملقب به مُلک سلیمان شده است.

رییس سازمان بسیج مداحان کشور با بیان اینکه از خداوند خواستاریم که توفیق نوکری را از ما نگیرد، عنوان کرد: یکی از مسائل بسیار مهم در عرصه ستایشگری، بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با مداحان است؛ معظم له هر ساله نقشه راه را به جامعه ستایشگری بیان و برخی مباحث را نیز بارها تکرار می کنند و این امر نشان می دهد که شاید ما نتوانسته ایم دغدغه مقام معظم رهبری را در حوزه ستایشگری به نتیجه برسانیم و این موضوع، مسئولیت ما را سنگین می کند.

وی ادامه داد: فراخوانی را به کل کشور ارسال کرده ایم تا طرح ها و ایده های خود را در راستای عملیاتی کردن فرمایشات رهبر معظم انقلاب ارسال کنند.

ارجونی با اشاره به اینکه در حوزه استانی باید با همدلی، برادری و وفاق و با توجه به ظرفیت استان راهبردها را پیش ببرید، اظهار کرد: مقام معظم رهبری تأکید داشتند که هیئت باید هیئت بماند و این مقوله به جامعه ستایشگری بر می گردد.

این مقام مسئول با تأکید بر اینکه جامعه ستایشگری در عرصه مقابله با کرونا بسیار خوش درخشیده است، ابراز کرد: با توجه به پیش رو بودن انتخابات آینده، جامعه ستایشگری و نخبگان این عرصه باید نسبت به بصیرت افزایی و روشنگری مردم اقدام کنند و آنچه که مد نظر مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب و دولت جوان انقلابی است را تبیین کنند.

رییس سازمان بسیج مداحان کشور تصریح کرد: امروز روح مطهر سپهبد شهید سلیمانی همانند خورشیدی بر تمام بلاد مسلمین و آزادی خواهان درخشیده است.

وی با بیان اینکه طرح شهید سلیمانی بسیار موفق بوده است، اظهار کرد: جامعه ستایشگری در این زمینه موفق ترین و تابع ترین بوده است.

ارجونی خطاب به مداحان کرمانی گفت: اگر میخواهید چهره سازی کنید و در این عرصه موفق باشید باید بزرگ جامعه ستایشگری را انتخاب و همه حول آن فرد حرکت کنید.

این مقام مسئول با تأکید بر اینکه مزار شریف سپهبد شهید سلیمانی فرصت بسیار استثنایی برای استان است، خاطر نشان کرد: حاج قاسم اسطوره است و جامعه ستایشگری در زمینه تولید محتوا در این راستا باید توجه کند.

رییس سازمان بسیج مداحان کشور در پایان با بیان اینکه در حوزه محتوا می توانیم به شما کمک کنیم، خاطر نشان کرد: برای سال آینده برنامه هایی را پیش بینی کرده ایم که احیا سنت دعا خوانی یکی از برنامه هایی است که در نظر داریم.

انتهای پیام/م


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند