جلسه ستاد مدیریت پیشگیری بیماری کرونا در منوجان برگزارشد

ارسال شده در ۰۴/اسفند/۱۳۹۹ - ۱۴:۰۷ دقیقه

صبح امروز جلسه ستاد مدیریت پیشگیری از بیماری کرونا در سالن فرمانداری منوجان برگزارشد.

به گزارش “راه آرمان”صبح امروز جلسه ستاد مدیریت پیشگیری از بیماری کرونا با حضور اعضا ستاد در سالن اجتماعات فرمانداری منوجان برگزار شد.

محمودی مدیریت شبکه بهداشت و درمان منوجان در این جلسه گفت: منوجان در نقطه حساسی قرار دارد، از غرب با استان هرمزگان که بعلت مسافر پذیربودن وضعیت خوبی ندارد و از شرق هم متصل به شهرستان قلعه گنج هستیم که وضعیت زرد دارد.

وی تصریح کرد: هم اکنون مردم نسبت به بیماری کرونا شدت و توجه کمتری دارند که با این سهل انگاری ممکن است مجددا به رنگ بندی زرد و نارنجی و حتی قرمز برگردیم با اینکه خوشبختانه از خیز ماه قبل این بیماری فاصله گرفتیم.

محمودی بیان کرد: ما همیشه بعنوان سربازان جبهه سلامت لباس رزم پوشیدیم ودر حالت آماده باش هستیم .

وی افزود: با توجه به نزدیک شدن به اسفند ماه و خرید و ایام نوروز و مهمانیها و دورهمی ها خوشبین به این وضعیت موجود نباشیمقدرت سرایت ویروس جدید بسیار بالاست.

محمودی ضمن اعلام عملکرد حوزه بهداشت و درمان از اول بیماری کرونا اعلام کرد: دو دستگاه پمپ گندزدایی جهت گندزدایی وضدعفونی منازل و اماکن آلوده خریداری کردیم.

مدیریت شبکه بهداشت ودرمان شهرستان منوجان با اشاره به مثبت بودن طرح شهید سلیمانی و تشکر از همکاری ادارات و ناحیه مقاومت بسیج و سپاه و اصناف ،نیروی انتظامی و فرمانداری گفت:از اول آذرماه با شروع طرح حاج قاسم سلیمانی تا الان هیچ فوتی بعلت بیماری کرونا نداشتیم.

انتهای پیام/محمدی


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند