رئیس ستاد دیه استان کرمان:

آزاد سازی ۲۰ مددجو جرائم مالی غیر عمد به همت بسیج مداحان استان

ارسال شده در ۰۵/اسفند/۱۳۹۹ - ۰۵:۵۲ دقیقه

حجت الله موسوی قوام گفت: در چهارمین مرحله از نهضت آزادسازی محکومین جرائم مالی غیرعمد ۲۰ نفر مددجوی واجدالشرایط را با همکاری سازمان بسیج مداحان استان به آغوش خانواده بازگرداندیم.

 

به گزارش راه آرمان؛ حجت الله موسوی قوام پیش از ظهر امروز در چهارمین مرحله از نهضت آزادسازی محکومین جرائم مالی غیرعمد گفت: از آذر ماه با همکاری سپاه و ستاد دیه این امر پسندیده آغاز شد و امروز شاهد برگزاری چهارمین مرحله هستیم؛ به ویژه آنکه در این مرحله از طریق سازمان بسیج مداحان استان توفیقات خوبی حاصل شد.

رئیس ستاد دیه استان کرمان با اشاره به اینکه ذاکرین ۳۰۰ میلیون تومان در این امر خیر کمک کرده اند و این روند همچنان ادامه دارد، عنوان کرد: در این مرحله ۲۰ نفر مددجوی واجدالشرایط را به آغوش خانواده بازگرداندیم.

وی بیان کرد: بعد از تحقیق، بررسی و شناسایی از زندان های سراسر استان که صورت گرفته است و با برقراری جلسات صلح و سازش و با همکاری سپاه و از ۱۵میلیارد و ۴۶۳ میایون تومان ۱۴میلیارد تومان تخفیف گرفتند.

موسوی قوام با اشاره به اینکه مددجویان بیش از ۴۰۰ میلیون واریز کردند، بیش از ۳۰۰ میلیون تسهیلات و ۹۴ میلیون و ۵۰۰ هزار از ستاد دیه مرکز در تهران اخذ شد، اظهار کرد: ۳۰۰میلیون تومان کمک مداحان از شهرستان های سیرجان، رفسنجان و شهربابک بوده است.

رئیس ستاد دیه استان کرمان با بیان اینکه امروز به صورت نمادین پنج نفر از بیت الزهرا آزاد می شوند، بیان کرد: با مدیریت رئیس کل دادگستری استان،با همکاری خیرین و نهادها از ابتدای سال موفق به آزادی ۳۱۴ نفر شده ایم و در این راستا جمعا ۱۴ میلیارد تومان هزینه و پرداخت شده است.

وی افزود:  ۱۶۸ مددجو واجد الشرایط باقی می ماند که با همت خیرین بنا داریم که پنجمین مرحله آزاد سازی محکومین جرائم مالی غیر عمد را برگزار کنیم.

قوام در پایان خاطر نشان کرد: جشن های گلریزان را برای شهرستان ها در ماه مبارک رمضان زمان بندی کرده ایم تا بتوانیم به قشر آسیب دیده محکومین مالی جرائم غیر عمد کمک کنیم.

انتهای پیام/م


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند