رئیس سازمان بسیج مداحان کشور:

نهضت کمک مؤمنانه بهترین الگو برای جامعه اسلامی ایران است

ارسال شده در ۰۵/اسفند/۱۳۹۹ - ۱۲:۳۴ دقیقه

یوسف ارجونی گفت: مردم ما در کمال عزت، سربلندی و یاریگری در کل جامعه اسلامی پای مطالبه رهبری ایستادند و نهضت عظیم کمک مؤمنانه را شکل دادند که این رزمایش بهترین الگو برای جامعه اسلامی ایران است.

 

 

به گزارش راه آرمان؛ یوسف ارجونی پیش از ظهر امروز در چهارمین مرحله از نهضت آزادسازی محکومین جرائم مالی غیرعمد ضمن تشکر از جامعه مداحان گفت: امروز در سطح کشور عرصه ستایشگری حوزه ای موفق و تاثیرگذار است.

رییس سازمان بسیج مداحان کشور ادامه داد: در بحران های متفاوت در کشور جامعه ستایشگری را جز اولین جوامعی دیدیم که در همه صحنه هاحضور داشته اند و هرجایی باری از انقلاب بر زمین بود بر دوش کشیده اند.

وی با بیان اینکه یکی از دغدغه هایی که مسئولان دلسوز نظام از ریاست قوه قضاییه، بسیج و سپاه دارند، آزادسازی زندانیان است، تصریح کرد: مکتب حاج قاسم که برگرفته از مکتب اهل بیت علیه السلام است به ما یاد می دهد که مسلمان و انسان موؤن کسی است که نگاهش، نگاه خارج از مجموعه و خانواده خود باشد و اگر ندای کمکی به گوشش رسید باید کمک کند حتی اگر خودش نیازمند باشد.

این مقام مسئول اظهار کرد: مردم ما در کمال عزت، سربلندی و یاریگری در کل جامعه اسلامی پای مطالبه رهبری ایستادند و نهضت عظیم کمک مؤمنانه را شکل دادند که این رزمایش بهترین الگو برای جامعه اسلامی ایران است.

ارجونی افزود: چندی پیش آیت الله رییسی، کشورهای مختلف را دعوت به باز کردن درب زندان ها و بازدید کرد، اما هنوز کسی جرأت نکرده پاسخ دهد.

رییس سازمان بسیج مداحان کشور خاطر نشان کرد: با همه این شرایط، زندان جای مناسبی نیست و رهایی از زندان یک زندگی تازه و دوباره است و بعد از آزادسازی مجموعه های مختلف باید در حوزه اشتغال و کار تلاش کنند.

انتهای پیام/م


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند