شهردار منطقه چهار شهر کرمان خبر داد:

اجرای شش المان‌ نقطه‌ای و پنج سفره‌ هفت‌سین در محدودۀ منطقه چهار

ارسال شده در ۱۲/اسفند/۱۳۹۹ - ۱۲:۵۳ دقیقه

شهردار منطقه چهار شهر کرمان از اجرای شش المان نقطه‌ای و پنج سفره هفت‌سین در محدودۀ منطقه چهار کرمان خبر داد.

به گزارش راه آرمان: علی عسکری در تشریح اقدامات این منطقه در استقبال از عید نوروز، به اجرای شش المان‌ نقطه‌ای و پنج سفره‌ هفت‌سین در منطقه چهار شهر کرمان اشاره کرد و گفت: به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز، رفع نواقص روشنایی پارک‌ها، بهسازی و زیباسازی آن‌ها و همچنین نورپردازی فضای پیرامونی سفره‌های هفت‌سین در برنامه کاری قرار دارد.

عسکری با بیان اینکه معابر سطح منطقه نیز براساس اولویت در حال لکه‌گیری آسفالت است، افزود: ترمیم جدول‌ها، شست‌وشوی دیوارها و جدول‌های سطح منطقه و بهسازی و زیباسازی ورودی‌های شهر نیز در دستور کار است.

شهردار منطقه چهار شهر کرمان اجرای طرح محله‌ای۱۳۷، طرح ویژه جمع‌آوری پسماندهای خانگی، تنظیف معابر سطح منطقه، پاک‌سازی برخی زمین‌های خالی و رنگ‌آمیزی جدول‌ها را از دیگر اقدامات تدارک دیده شده در آستانه سال جدید دانست و خاطرنشان کرد: این اقدامات هم‌اکنون در حال انجام است و به‌زودی به پایان می‌رسد.

عسکری افزود: کاشت درخت و گل‌های فصلی، رنگ‌آمیزی وسایل تندرستی، گلدان‌های بتنی، جدول‌ها، میز تنیس و آلاچیق‌ها و نصب بنر نیز از اقدامات نوروزی در بوستان‌ها و معابر سطح منطقه محسوب می‌شود.

 

انتهای پیام/طالبی پور


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند