عذرخواهی هیئت فوتبال سیرجان از باشگاه مس رفسنجان

ارسال شده در ۱۶/اسفند/۱۳۹۹ - ۱۶:۲۲ دقیقه

هیئت فوتبال سیرجان  از تمامی اعضای تیم فوتبال مس رفسنجان به صورت رسمی عذرخوهی کرد.

به گزارش راه آرمان، در حساب رسمی مربوط به هیات فوتبال سیرجان، خبری درباره قرارداد مهدی کیانی منتشر شد و تمامی بازیکنان تیم فوتبال مس رفسنجان نیز در این خبر تگ شده بودند. اتفاقی که باعث واکنش مسئولان مس رفسنجان شد به طوری که محمد ربیعی سرمربی این تیم نشست خبری پیش از دیدار با گل‌گهر را در سیرجان تحریم کرد.

به همین خاطر هیات فوتبال سیرجان، با انتشار متنی به دلجویی از رقیب هم استانی پرداخت و عذرخواهی رسمی خودش را اعلام کرد.

در متن منتشره توسط روابط عمومی هیات فوتبال سیرجان آمده است: هیات فوتبال سیرجان از همان ابتدا معیارهای ارزشمند و مهمی برای خود تعیین کرده‌ و همکاران ما کوشش زیادی به کار می‌برند که با دقت این معیارها را رعایت کنند و به همین دلیل چنین اشتباهاتی در این هیات بسیار اندک است. بنابراین وقتی که به رغم همه تلاش‌ها اشتباهی رخ می‌دهد باید صریح و بدون اما و اگر عذر خواهی نمود.

در ادامه عنوان شده است: هیات فوتبال پیوسته بر آن بوده که سازمانی باشد در راستای اهداف و سیاست‌های فدراسیون فوتبال و هیات فوتبال استان کرمان برای توسعه فوتبال شهر  و در جریان رقابت‌های لیگ رسالت اصل بی طرفی را رعایت نماید اما با کمال تأسف در صفحه رسمی هیات فوتبال سیرجان خبری حاشیه ساز توسط ادمین در خصوص قرارداد یکی از بازیکنان تیم فوتبال مس رفسنجان منتشر شد که بلافاصله از این صفحه حذف گردید. لذا بر اساس رعایت اصول اخلاقی بدینوسیله هیات فوتبال سیرجان از کلیه عوامل باشگاه محترم مس رفسنجان بواسطه این اتفاق رسما عذرخواهی می‌نماید.

انتهای پیام/ رسول


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند