مسئول سازمان بسیج حقوقدانان استان کرمان خبر داد؛

آزادسازی بیش از ۳۰۰ زندانی جرائم مالی غیر عمد در سال گذشته

ارسال شده در ۱۹/فروردین/۱۴۰۰ - ۰۸:۰۰ دقیقه

مسعود رفیعی گفت: سازمان بسیج حقوقدانان استان کرمان با کمک سایر اقشار بسیج در سال گذشته زمینه آزادی بیش از ۳۰۰ زندانی جرایم مالی و غیر عمد را فراهم کرده است.

 

 

به گزارش راه آرمان؛ مسعود رفیعی گفت: ماموریت حقوقدانان بسیجی برگرفته از راه امام حسین (ع) است زیرا آن امام همام در راه اعتلای عدالت و مبارزه با فساد و اجرای امر به معروف و نهی از منکر از جان، مال و اولاد و عزیزترین افراد خویش گذشت.

مسئول سازمان بسیج حقوقدانان استان کرمان از بسیج حقوقدانان به عنوان یکی از بهترین قشرهای بسیج یاد کرد و ادامه داد: رهبر معظم انقلاب اسلامی از گزارش اقدامات انجام شده از سوی اقشار بسیج در سال گذشته ابراز رضایت مندی کرده اند و فرموده اند این ماموریت خیلی مهم است و باید ادامه پیدا کند.

وی بیان کرد: اقشار بسیج در کمک به مردم خصوصا در محرومیت زدایی، کمک های مومنانه، کارهای عمرانی و آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد بسیج اقدامات مهمی را انجام داده اند و بزرگترین افتخار آنها این است که رهبر معظم انقلاب اسلامی از این اقدامات ابراز رضایت کرده اند.

رفیعی بیان کرد: بسیج حقوقدانان استان کرمان با کمک سایر اقشار بسیج در سال گذشته زمینه آزادی بیش از ۳۰۰ زندانی جرایم مالی و غیر عمد را فراهم کرده است.

مسئول سازمان بسیج حقوقدانان استان کرمان خاطر نشان کرد: از مهم ترین ماموریت بسیج حقوقدانان استان کرمان در سال جدید، تداوم طرح هر مسجد یک حقوقدان، کمک های مومنامه، سازماندهی رده های غیر فعال، تشکیل شورای کانون ها و تکمیل کردن شورای بسیج حقوقدانان است.

انتهای پیام/م


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند