ارائه خدمات جهادی توسط گروه انصارالرسول بخش گلباف

ارسال شده در ۱۹/فروردین/۱۴۰۰ - ۱۲:۰۴ دقیقه

گروه جهادی انصارالرسول بخش گلباف متشکل از ۲۳ عضو یکی از گروهی است که توانسته خدمات شایان ذکری را در گوشه گوشه استان به تصویر بکشد.

به گزارش “راه آرمان”، میلاد طاهری جانشین مسئول گروه جهادی انصارالرسول بخش گلباف گفت: این گروه جهادی، در حال حاضر به فرماندهی اطهره نقیبی تحت حمایت بسیج دانشجویی استان کرمان با ۱۵ عضو برادر و ۸ عضو خواهر مشغول به فعالیت است.

وی با اشاره به اینکه گروه جهادی انصار الرسول از سال ۹۴ با نام یاوران مهدی کار خود را آغاز کرده است، افزود: این گروه جهادی در سال ۹۷ با نام و شناسنامه جدید و مستقل از دانشگاه گلباف و تحت حمایت بسیج دانشجویی کرمان به فعالیت خود ادامه داد.

طاهری، خودسازی بچه های جهادی، خدمت رسانی به مردم مناطق محروم و برطرف کردن گوشه ای از مشکلات آنها و لبیک به دستور رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) که تاکید ویژه ای به حضور جوانان در عرصه جهادی و خدمت رسانی دارند را از مهمترین اهداف تشکیل این گروه جهادی برشمرد.

وی به خدمات ارائه شده توسط گروه جهادی انصار الرسول اشاره و تصریح کرد: تاکنون این گروه جهادی در روستاهای جوشان، کشیت، شهداد، نسک و حرمک به ارائه خدمات در حوزه های عمرانی، فرهنگی، پزشکی، اشتغالزایی، بهداشت و درمان، مبارزه با کرونا و توزیع کمک های مومنانه پرداخته است.

جانشین مسئول گروه جهادی انصارالرسول بخش گلباف خاطرنشان کرد: در حال حاضر ما در خود شهر گلباف و روستای جوشان به صورت پاره وقت و یک روزه فعالیت داریم.

طاهری با اعلام اینکه اصولاً اردوهای جهادی ۷ یا ۱۰ روزه مختص خارج گلباف و برای فصول تابستان، زمستان و یا ایام عید است، بیان کرد: هم اکنون بیشتر وقت خود را صرف انجام کارهای عمرانی برای خانواده های نیازمند و یا توزیع کمک های مومنانه در شهر گلباف می کنیم.

وی ابراز کرد: خدمت در گروه های جهادی شرط خاصی ندارد و ما در این گروه ها از همه اقشار و افراد متخصص استفاده می‌کنیم.

انتهای پیام/امیر


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند