مدیر کل بهزیستی استان کرمان:

سلامت جسمی و روحی افراد جامعه زیر بنای رفاه اجتماعی است

ارسال شده در ۱۹/فروردین/۱۴۰۰ - ۰۷:۴۵ دقیقه

عباس صادق زاده گفت: بی تردید دست یابی به سطح مطلوب رفاه در ابعاد فردی و اجتماعی مستلزم ارتقا سطح سلامت روحی روانی و جسمی تمامی آحاد جامعه است.

 

 

به گزارش راه آرمان؛ عباس صادق زاده با اشاره به آغاز هفته سلامت گفت: لزوم توجه هرچه بیشتر مسئولان به سلامت جسمی و روحی افراد جامعه را که زیر بنای سلامت اجتماعی و ارتقا سطح رفاه اجتماعی است، مورد تأکید است.

مدیر کل بهزیستی استان کرمان ضمن ارج نهادن به تلاش ایثارگرایانه مدافعان سلامت در شرایط کنونی اظهار کرد: اهمیت حفظ تمامی ابعاد سلامت جامعه هدف بهزیستی، حفظ کرامت انسانی و آرامش روحی و روانی در کنار توجه به سلامت جسمی آنان به ویژه افراد دارای معلولیت از جمله وظایف ذاتی بهزیستی است.

وی ادامه داد: بی تردید دست یابی به سطح مطلوب رفاه در ابعاد فردی و اجتماعی مستلزم ارتقا سطح سلامت روحی روانی و جسمی تمامی آحاد جامعه است.

این مقام مسئول عنوان کرد: تنها راه دستیابی به این مهم ایجاد زیر ساخت های فراگیر، فراهم سازی شرایط برای دسترسی آسان همه اقشار به فرصت های برابر دریافت خدمات
درمانی و بهداشت عمومی در کنار توجه به اصول خود مراقبتی به طور وسیع در سطح جامعه است.

صادق زاده با بیان اینکه سلامت جسم و روح آحاد جامعه زیر بنای حرکت جامعه به سوی پیشرفت و تعالی است، ابراز کرد: تلاش مجموعه بهزیستی در راستای نهادینه کردن فرهنگ پیشگیری بوده و خدمات بهزیستی در حوزه پیشگیری و تلاش همکاران ما در گسترش فرهنگ پیشگیری و در تداوم آن خدمات گسترده در حوزه توانبخشی به منظور جلوگیری از گسترش کم توانی و نیز جلوگیری از پیشرفت محدودیت های افراد دارای معلولیت از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

مدیر کل بهزیستی استان کرمان بیان کرد: تمام تلاش مجموعه بهزیستی در همه معاونت ها در راستای افزایش سلامت اجتماعی جامعه است و برنامه ریزی ما به سمتی بوده که نتیجه همه ماموریت ها و خدمات بهزیستی به ارتقای سلامت اجتماعی منجر شود؛ چرا که وجود سلامت اجتماعی جامعه را از بروز انواع آسیبها و مشکلات ایمن می نماید.

انتهای پیام/م


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند