تاریخ انتشار :شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۵
۰
۶
plusresetminus
مسئول طرح مهرواره همدل اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمان:

بانوی ریگانی در طرح مهرواره همدلی برگزیده کشور شد

حجت الاسلام اژدری گفت: زهرا حسینی زاده از شهرستان ریگان کرمان به عنوان برتر در طرح مهرواره همدل در کشور انتخاب شد.
بانوی ریگانی در  طرح مهرواره همدلی برگزیده کشور شد
به گزارش راه آرمان، حجت الاسلام مصطفی اژدری مسئول طرح مهرواره همدل اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمان از معرفی طرح مهرواره همدل در استان کرمان به مرحله کشوری خبر داد.
وی با بیان این که زهرا حسینی زاده از شهرستان ریگان کرمان به عنوان برتر در طرح مهرواره همدل در کشور انتخاب شده، خاطرنشان کرد: 14برگزیده به مرحله کشوری در طرح مهرواره همدل معرفی شدند که زهرا حسینی زاده از ریگان کرمان از برگزیدگان کشوری شمرده می شود.
حجت الاسلام اژدری با بیان این که خانم زهرا حسینی زاده دارای چهار فرزند و نان آور خانه است، ابراز کرد: تنها درآمد خانم زهرا حسینی زاده از کارگاه کوچک خیاطی در منزل است.
وی با بیان این که خدمت به محرومین و جهادی کار کردن از خصوصیات این بانو محسوب می شود، خاطرنشان کرد: ساخت مسکن برای خانواده ها، ساخت یک باب منزل مسکونی برای زن سرپرست خانوار، ساخت8 باب حمام و سرویس بهداشتی، آموزش خیاطی به بانوان و هدیه5چرخ خیاطی، تامین جهزیه کامل به نوعروسان، حل مشکل آموزشی دانش آموزان نیازمند و خرید20تبلت، جمع آوری و هزینه بیش از یک میلیارد کمک های مردمی و اشتغال زایی برای6 خانواده با پرورش جوجه و گوسفند از اقدامات انجام شده زهرا حسینی زاده در ریگان کرمان شمرده می شود.
مسئول طرح مهرواره همدل اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمان ادامه داد:  زهرا حسینی زاده فی سبیل الله و جهادی به امورات شبکه جهادی و امور نیازمندان رسیدگی می کند.
حجت الاسلام اژدری با توجه به این که نزدیک به 3میلیارد تومان به نیازمندان کمک کرده است، تصریح کرد: از مهر ماه گذشته تا کنون قریب به مبلغ 3 میلیارد تومان از طریق شبکه ای که ایجاد کرده و کمک خیرین به نیازمندان محلات از طریق امام محله ها  و امام روستا کمک کرده است.
وی در پایان گفت: آرای مردمی مهرواره همدلی در سطح کشوری آغاز شده و مردم می توانند جهت رای دادن به زهرا حسینی عدد16 را به سرشماره3000212 ارسال نمایند.
گفتنی است در طرح مهرواره همدل  ۲هزارو 560 مسئله در استان کرمان ثبت و حل شد.

انتهای پیام/نامجو https://armanekerman.ir/vdcex78zvjh8wxi.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

سعید
سلام عالی.ان شا الله اول شود...ای کاش مستندی هم از این بانو ساخته می شد و می دیدیم
رضا
سلام به امید اول شدن...ای کاش با رویکردهای این بانو بیشتر آشنا می شدیم
علی
سلام..موفقیت
پیام
سلام عالی..ان شا الله موفق شود و رتبه اول کشوری
سلام
سلام خواهشا این طور خبر ها را هم مستند هم کنید و فیلم بسازید تا ببنیم
رضا
سلام عالی
آخرین عناوین