تاریخ انتشار :يکشنبه ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۳۰
۰
plusresetminus
معاونت شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور:

حاج‌قاسم دستاورد انقلاب اسلامی در کرمان است

معاونت شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور گفت: یکی از بزرگترین دستاوردهای انقلاب در کرمان، پرورش نخبگانی مثل حاج‌قاسم سلیمانی است.
حاج‌قاسم دستاورد انقلاب اسلامی در کرمان است
به گزارش گروه فرهنگ و سیاست پایگاه خبری تحلیلی «راه آرمان»، حجت‌الاسلام والمسلمین رضوانی‌نسب در مراسم بزرگداشت ۴۵ سالگی پیروزی انقلاب اسلامی گفت: ۲۲ بهمن در حکم عید غدیر است برای اینکه نعمت ولایت، اتمام نعمت و تکمیل نعمت الهی است.

وی در ادامه افزود: جمله معروف حاج‌قاسم که فرمود: جمهوری اسلامی حرم است اگر این حرم از بین برود دیگر حرم‌ها نمی‌ماند و اگر امثال حاج‌قاسم‌ها و نیروهای مقاومت نبودند، دشمنان هیچ حرمی را باقی نمی‌گذاشتند.

معاونت شورای سیاستگذاری ائمه‌جمعه کشور در ادامه خاطرنشان کرد: البته طبیعی است در طول تاریخ تمام رهبران الهی دشمن داشته‌اند و هر عملی موجب خشم کفار شود این اجر دارد، خدا این عمل صالح افرادی، که در این مسیر قرار بگیرند را ضایع نمی‌کند.

حجت‌الاسلام رضوانی‌نسب با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی عنوان کرد: دشمن تلاش دارد با سم‌پاشی، جریان روانی، جریان رسانه‌ای، اصلِ دستاوردهای انقلاب اسلامی را منکر شود و بی‌ارزش قلمداد کند.

وی بیان کرد: هدف دشمن این است بگوید ما دستاوردی در انقلاب نداشتیم ولی وظیفه ما جهاد تبیین و دفاع از دستاوردهای انقلاب است.

معاونت شورای سیاست‌گذاری ائمه‌جمعه یادآور شد: جمعیت کشور ما قبل از انقلاب یک سوم زمان حال بوده است و نیمی از جمعیت سواد نداشته‌اند، ۷۰ درصد مردم در روستاها زندگی می‌کردند.

وی در ادامه گفت: تعداد رسانه‌ها نسبت‌به امروز بسیار محدود بوده است و آزادی انتشار مطالب به صورت امروز وجود نداشته است و یک رژیم کودتایی وجود داشت که دست‌نشانده کشورهای دیگر بود و از خودش اختیاری نداشت در عین سرکوب‌کردن مردم، غلام حلقه به‌گوش بیگانگان بود.

حجت‌الاسلام رضوانی‌نسب در ادامه بیانات خود با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی گفت: یکی از بزرگترین دستاوردهای انقلاب اسلامی در کرمان، پرورش نخبگانی مثل حاج‌قاسم سلیمانی است که به جامعه تحویل داده‌اند، این نخبگان امروز دنیا برایشان افتخار می‌کند.

معاونت شورای سیاستگذاری ائمه‌ جمعه کشور در پایان به فرمانده عملیات غزه اشاره و خاطرنشان کرد: محمد زید فرمانده عملیات غزه، تربیت‌شده مکتب کرمان است، فرمانده عملیات غزه افتخار می‌کند که شاگرد مکتب حاج‌قاسم سلیمانی است.

انتهای خبر/ طاهری

منبع: انار ما  https://armanekerman.ir/vdcfm1dyyw6dmya.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین