تاریخ انتشار :يکشنبه ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۰۶
۰
plusresetminus
راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن و جشن چهل‌و‌پنجمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی همگام با سراسر ایران اسلامی در شهر رفسنجان برگزار شد.
همه به میدان آمدند تا انقلاب را ضمانت کنند

به گزارش گروه فرهنگ و سیاست پایگاه خبری تحلیلی راه آرمان؛ راهپیمایان رفسنجانی مسیر خود را از چهارراه شهید مدافع حرم سردار حسین بادپا آغاز کرده و در خیابان امام خمینی ره به سمت میدان حضرت ابراهیم(ع) طی کردند.

مسیر پر بود از سوژه‌های بهمنی، حضور دسته‌جمعی خانواده‌های رفسنجانی، دهه نودی‌ها و دهه هشتادی‌ها با رنگ پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی برچهره و پرچم بزرگ ایران اسلامی در دستانشان، در میان جمعیت خودنمایی می‌کرد.

تمام مسیر غرفه‌های مختلف پذیرای شرکت‌کنندگانی بود که برای اثبات انقلابشان پا به‌میدان گذارده بودند، غرفه عکاس‌خانه که با اجرای سرود دانش‌آموزان همراه بود، غرفه دانشگاه پیام نور با یک صندوق رأی متفاوت شده بود، دانشگاه‌های ولیعصر(عج) و علوم پزشکی هم دستاوردهای علمی و برخی حتی دانش‌بنیان خود را به نمایش گذاشته بودند تا جهاد تبینی عملی را به منصه ظهور بنشانند.

غرفه‌های فرهنگی بادکنک و پرچم پخش کردند و با شکلات‌هایشان دهان راهپیمایان را در جشن پیروزی انقلاب شیرین کردند.

امروز فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل در آسمان شهر رفسنجان طنین‌انداز شد، تمام مسیر با کمک نیروهای نظامی و انتظامی برای راهپیمایان امن شده بود و چه بسیار دل‌مان برای مردم غزه سوخت که حتی برای درمان نمی‌توانند گرد هم جمع شوند و رژیم سفاک برای به خاک و خون کشیدنشان تمام تلاشش را به‌کار می‌بست.

همزمان با شهر رفسنجان در بخش‌ها و روستاهای این شهرستان از جمله کشکوئیه، سرچشمه، نوق، بهرمان، صفائیه و ... نیز راهپیمایی باشکوه یوم‌الله ۲۲ بهمن برگزار شد و بار دیگر مهر تأیید بر ضمانت انقلاب زده شد.

انتهای خبر/مرادی
منبع: خانه خشتی https://armanekerman.ir/vdcayon6m49ne61.k5k4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین