تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۰۱
۰
plusresetminus
با حضور معاون امور مجلس رئیس‌جمهور بهره‌برداری از یکی از بزرگترین کارخانه‌های ذوب فلزات کشور در منطقه صنعتی نیزار قم آغاز شد.
آغاز بهره‌برداری یکی از بزرگترین کارخانه‌های ذوب فلزات کشور
به گزارش گروه اقتصادی پایگاه خبری تحلیلی راه آرمان؛ با حضور معاون امور مجلس رئیس‌جمهور بهره‌برداری از یکی از بزرگترین کارخانه‌های ذوب فلزات کشور در منطقه صنعتی نیزار قم آغاز شد؛ ظرفیت تولید این واحد سالانه ۲۰۰ هزار تن شمش فولاد است که برای راه‌اندازی آن بیش‌از یک هزار میلیارد تومان هزینه شده و زمینه اشتغال بیش‌از ۲۰۰ نفر را فراهم کرده است.

راه‌اندازی واحد‌های تولید آهن‌اسفنجی، تیرآهن و میلگرد به ظرفیت سالانه ۵۰۰ هزار تن از دیگر برنامه‌های توسعه این مجموعه صنعتی است که تا پایان سال آینده محقق خواهد شد.

معاون امور مجلس رئیس‌جمهور در این آیین حرکت روبه‌رشد دولت سیزدهم را در عرصه‌های اقتصادی امیدبخش دانست و گفت: دولت اهتمام جدی دارد تا نگذارد هیچ طرحی به‌علت موانع اداری و مجوز بلاتکلیف بماند.

حسینی افزود: دولت در تلاش است تا زمینه سرمایه‌گذاری را تسهیل کند به‌طوری‌که هم‌اکنون در بسیاری از استان‌ها و مناطق آزاد مشاغل مختلفی درنظر گرفته شده است که مجوز‌های آنها صادر شده و سرمایه‌گذاران می‌توانند به صورت آنی مجوز واحد مورد نظر خود را که می‌خواهند در آن فعالیت کنند دریافت و کار تولید را شروع کنند.

انتهای خبر/ طهماسبی

منبع: معدن 24 https://armanekerman.ir/vdcjmhev8uqetvz.fsfu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین