تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۰۱
۰
plusresetminus
وصیت شهید «مهدی شريف‌آبادی عزيزی»:

برادرم به من درس ایمان، ایثار و شهادت آموخت

در وصیت‌نامه شهید«مهدی شريف‌آبادی عزيزی» آمده: شهادت برادرم باعث حرکتم شد و نماز شب خواندن او مرا به خدا نزدیک کرد او به من درس بندگی آموخت.
برادرم به من درس ایمان، ایثار و شهادت آموخت
به گزارش سرویس فرهنگی و جامعه پایگاه خبری تحلیلی راه آرمان؛ شهید «مهدی شريف‌آبادی عزيزی» ۶ دی ۱۳۴۷، در روستای شريف‌آباد از توابع‌ شهرستان ‌رفسنجان چشم به جهان گشود.

وی تا دوم راهنمايی ‌درس‌ خواند و به‌ عنوان بسيجی در جبهه حضور يافت. سرانجام در هجدهم ‌آبان ۱۳۶۲، در بستان بر اثر اصابت ‌تركش به شهادت رسید.


در ادامه قسمت‌هایی از وصیت‌نامه شهید «مهدی شريف‌آبادی عزيزی» را می‌خوانیم؛

بسم الله الرحمن الرحیم

وصیت می‌کنم اگر من به مرگ طبیعی مردم تشییع جنازه نکنید، زیرا در جائیکه شهدای به خون خفته انقلاب هنوز جان نثار این درخت پربار یعنی اسلام می‌کنید، حس می‌کنم که حتی جسدم از آنان خجالت می‌کشد، ولی اگر شهید شدم از آشنایان خود می‌خواهم که دنبال جنازه lمن گریه نکنند زیرا نمی‌خواهم دشمن شاد شود.

تو ای مادر عزیزم گریه نکن هر قطره اشک تو تیری است به جگرم، سر را بلند کن و با صدای بلند بگو ما پیروزیم و ما به مادرانی همچون شما وعده خواهیم داد، شمایید که در بهشت موعود چون هدیه کردیم که فرزندانمان را در راه خدا پس گریه نکن چون امام بزرگوارمان در سوگ فرزندش اشک نریخت خوشحال و امیدوار باشید .

مادرجان اگر من به جبهه می‌روم نه به خاطر انتقام خون برادرم است، بلکه بخاطر رضای خدا می‌باشد و من فقط راه او را طی می‌کنم، چون شهادت او باعث حرکتم شد و نمازشب خواندن او باعث نزدیکی من با خدا شد و در اصل او به من درس ایمان و ایثار و شهادت آموخت.

من احساس می‌کنم که چرا از من سبقت گرفت و به خدای خود لبیک گفت؛ چون ایمانش بیشتر بود و به آنان که به روحانیون واقعی و خدمتگزاران مردم تهمت و افترا می‌بندند می‌گویم که شما نمی‌توانید نور خدا را با افراز شیطانی خود بشکنید.

توصیه دوم به برادران و خواهران مسلمان به‌خصوص پاسداران عزیز است که خداوند نعمت پیروزی انقلاب اسلامی را به ما ارزانی داشت و در آخر شما برادران و خواهران باید از امام تبعیت کنید هر چه امام خمینی دام ظلة فرمودند باید عمل کنید به سخنان امام خوب گوش کنید تا رستگار شوید.

انتهای خبر/ طهماسبی https://armanekerman.ir/vdcbz9b8frhbf8p.uiur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین