تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۴ فروردين ۱۴۰۳ ساعت ۱۲:۱۷
۰
plusresetminus
دبیر کانون‌های خدمت رضوی در شهرستان کرمان عنوان کرد:

خادمان و یاوران رضوی منادیان امام رئوف

دبیر کانون‌های خدمت رضوی در شهرستان کرمان گفت: امروز خدمت خادمان و یاوران امام رئوف در حمایت از محرومان و مستضعفان بستر امیدآفرینی است.
خادمان و یاوران رضوی منادیان امام رئوف
علی شجاعی در گفتگو با گروه اقتصادی پایگاه خبری تحلیلی «راه آرمان» از فعالیت مستمر خادمیاران رضوی در شهرستان کرمان خبر داد و گفت: عشق به امام رئوف جا و مکان خاصی نمی‌شناسد و می‌توان دور از نگین سبز امامت و مشهد مقدس باشی اما به‌نام او و برایش خادمی کنی و امید را در دل‌ها بارور سازید.

وی ادامه داد: یکی از خدمات خادمان امام رئوف که در ماه رمضان ونوروز صورت گرفته توزیع بسته‌های معیشتی بین نیازمدان در کرمان بوده است که ۳۰ بسته ارزاق به‌همت خادمیاران کانون بانوان و خانواده کرمان تهیه و بین نیازمندان روزه‌دار توزیع شد.


دبیر کانون‌های خدمت رضوی در شهرستان کرمان ادامه داد: خادمیاران بلند همت کانون بانوان و خانواده کرمان  نیز در شب شهادت حضرت علی(ع) تعداد ۳۰ بسته ارزاق که هر بسته شامل ۱۰ قلم موادغذایی نظیر، برنج، مرغ، روغن، ماکارونی، سویا، حبوبات، رب‌گوجه، پنیر، قند، ترشی بود را برای نیازمندان تهیه و توزیع کردند.

شجاعی در ادامه تهیه و توزیع ۳۰ جعبه شیرینی و اهدای تعداد زیادی لباس نو به مناسبت عیدنوروز را از سایر فعالیت‌های این کانون عنوان کرد.

وی اذعان کرد: به‌همت کانون ایثار و شهادت شهرستان کرمان نیز  ۳۳ بسته معیشتی و ۱۱۰ غذای گرم تهیه و بین خانواده‌های معزز شهدای تیپ فاطمیون کرمان و بردسیر اهدا شد.دبیر کانو‌های خدمت رضوی شهرستان کرمان افزود: ۱۱۰ پرس غذای گرم و ۳۳ بسته معیشتی به ارزش ۲۲ میلیون تومان شامل (برنج، روغن، گوشت، خرما، پنیر، موادبهداشتی و ...) توسط این گروه از خادمیاران تهیه و تعداد هشت بسته در کرمان و ۲۵ بسته در شهرستان بردسیر به خانواده‌های شهدای تیپ فاطمیون اهداء شد.
شجاعی عنوان کرد: در شب شهادت مولی‌المتقیان ۱هزار و ۸۰۰ پرس غذای گرم در شهرستان زنگی‌آباد در  طبخ شد، که این امر به همت خادمیاران و یاوران رضوی این منطقه برای پخت آبگوشت مشهور «زنگی‌آباد» صورت گرفت و در نهایت بین نمازگزاران و بعضاً بین محرومان و نیازمندان منطقه توزیع شد.

وی به آمار کلی شهرستان کرمان در طی یک‌سال گذشته اشاره کرد و گفت: بیش از ۴ میلیارد تومان غذای گرم طبخ و در سطح شهرستان توزیع شده است که بالغ بر ۹۰ هزار پرس غذای گرم بوده است.دبیر کانون‌های خدمت رضوی تأکید کرد: در سطح شهرستان کرمان نیز بیش از ۳ هزار بسته ارزاق معیشتی توزیع شده است که به ارزش بیش از ۳ میلیارد تومان در طول یک‌سال گذشته بوده است.

انتهای خبر/ طهماسبی https://armanekerman.ir/vdcftxdyew6djya.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین