تاریخ انتشار :شنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۰۸:۳۸
۰
plusresetminus
نایب‌ رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس عنوان کرد:

لزوم به‌صحنه آمدن ملت‌ها در برابر رژیم صهیونیستی

نایب‌ رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس گفت: امروز باید ملت‌های دنیا به‌صحنه آمده و برای توقف این جنایت به‌پا خیزند.
لزوم به‌صحنه آمدن ملت‌ها در برابر  رژیم صهیونیستی
به گزارش گروه سیاسی پایگاه خبری «راه آرمان»؛ محمدحسن آصفری با اشاره به اینکه مسئله فلسطین مسئله اول جهان است، گفت: مسئله فلسطین نه تنها یک مسئله برای جهان اسلام بلکه برای تمام ملت‌های آزادی بخش دنیا است. ادامه این روند  نسل‌کشی صرفاً به مسلمانان آسیب نخواهد زد بلکه اگر باب این موضوع گشوده شود، قطعاً سبب به‌خطر افتادن همه ادیان و مذاهب خواهد شد. خون انسان‌ها شریف است. جنایتی که امروز رژیم صهیونیستی در سرزمین های اشغالی انجام می دهد، به‌دلیل سکوت مجامع بین‌المللی است. این جنایت با چراغ سبز آمریکا در حال انجام است. رژیم صهیونیستی بزرگ‌ترین اسپانسر کنگره آمریکا است. امروز دیگر سکوت جایز نیست.

نایب‌ رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس اظهار کرد: امروز باید ملت‌های دنیا به‌صحنه آمده و برای توقف این جنایت به‌پا خیزند. دولت‌ها باید با قطع روابط اقتصادی و سیاسی خود با رژیم صهیونیستی جلوی ادامه این جنایت را بگیرند. در آینده نه‌چندان دور مسابقان جهانی المپیک را داریم. چطور زمانی که روسیه به اوکراین حمله کرد ورزشکاران روسیه را از صحنه کنار زدند. حالا چه تفاوتی بین جنگ با جنگ است؟  جنگی که در آن مردم بی‌دفاع در حال کشته شدن هستند. باید جلوی ورود بازی‌کنان رژیم صهوینیستی به المپیک گرفته شود.

وی خاطرنشان کرد: قطع روابط و مبادلات اقتصادی از دیگر اقداماتی است که باید در دستورکار دولت‌ها برای توقف این جنایت قرار بگیرد. بیداری دانشجویان در سراسر دنیا حاکی از آن است که این جنایات دیگر قابل چشم پوشی نیست. باید هرچه زودتر این جنایات متوقف شود.

منبع:ایسنا

انتهای خبر/م
  https://armanekerman.ir/vdcivuaz3t1a532.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما