تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۸:۱۳
۰
plusresetminus
رئیس اتاق بازرگانی استان کرمان گفت: برای گذر از اقتصاد مبتنی‌بر منابع و رسیدن به اقتصاد دانش‌محور برگزاری رویداد کرمان آیدکس معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری مهم خواهد بود.
کرمان‌ آیدکس نقطه عطف توسعه اقتصاد خواهد بود
به گزارش گروه اقتصادی پایگاه خبری تحلیلی «راه آرمان»؛ سید مهدی طبیب‌زاده عصر امروز در مراسم افتتاحیه دومین رویداد بین‌المللی «معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان کرمان» عنوان کرد: امیدواریم این رویداد نقطه عطفی در تاریخ اقتصاد استان کرمان باشد و در شرایطی که امروز همه مسئولان استان، بخش خصوصی فعال و شرکت‌های بزرگ سرمایه‌گذاری و نهادهای مالی جمع شدیم تا رویداد منحصربه فردی برگزار کنیم، قطعاً کرمان تحول جدی‌تری خواهد داشت و بی‌شک «کرمان آیدکس ۲۰۲۶» استان متفاوت‌تر از امروز خواهد بود.


وی افزود: گذر از اقتصاد مبتنی‌بر منابع به اقتصاد مبتنی‌بر دانش، هدف برگزاری این رویداد است که با کمک همه فعالان اقتصادی این تحول را ایجاد خواهیم کرد.

طبیب‌زاده اذعان کرد: استقبال سرمایه‌گذاران و بخش خصوصی برای شرکت در این همایش نشان می‌دهد همه برای یک هدف بزرگ همسو شده‌ و گام بر داشته‌ایم. 

رئیس اتاق بازرگانی استان کرمان گفت: کرمان سرزمین شگفتی‌های پنهان است و ما هنوز نتوانسته‌ایم ابعاد کمی از آنها را نمایش بدهیم و امیدواریم برای حرکت به سمت آینده‌ای روشن‌تر، این شگفتی‌ها را به‌کار بگیریم.

وی اظهار کرد: همه مسئولان استان کرمان، جناح‌های سیاسی، مدیران اجرایی، اقتصادی، سیاسی امنیتی، نمایندگان مجلس و دستگاه قضا حول یک محور اتفاق نظر داریم که این را به فال نیکی می‌گیریم و بخش خصوصی پای کار خواهد بود تا توسعه پایدار استان را رقم بزنیم.

شایان ذکر است، افتتاحیه «همایش سرمایه‌گذاری استان کرمان» با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست، معاون وزیر امور خارجه، رئیس سازمان بورس و جمعی از نمایندگان و سفرای کشورهای خارجی همچون، چین، کره جنوبی، عمان، ارمنستان، قرقیزستان و ترکیه و دیگر کشورهای همسایه ایران در دانشگاه هایتک کرمان آغاز شد و این همایش تا ۲۷ اردیبهشت‌ماه فعال است. 

انتهای خبر/طهماسبی https://armanekerman.ir/vdciqzaz3t1a5u2.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما