تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۲:۰۷
۰
plusresetminus
فرمانده لشکر مردم پایه ۴۱ ثارالله استان کرمان عنوان کرد:

محرومیت‌زدایی در اولویت برنامه‌های لشکر ۴۱ ثارالله

فرمانده لشکر مردم پایه ۴۱ ثارالله استان کرمان گفت: آخرین گزینه‌ای که لشکر انتخاب می‌کند ماشه است و اول زیرساخت‌ها، محرومیت‌زدایی و اشتغال‌زایی انجام می‌دهد.
محرومیت‌زدایی در اولویت برنامه‌های لشکر ۴۱ ثارالله
به گزارش گروه اجتماعی پایگاه خبری«راه آرمان»؛ سردار جواد محمدی‌سلیمانی صبح امروز در جمع خبرنگاران در برنامه راويان پیشرفت اقتدار که به‌همت سازمان بسیج رسانه استان کرمان برگزار شد، گفت: جایی که قدم گذاشتید میعادگاه شهید سلیمانی است، او در دوران دفاع مقدس و بعد از آن در این مکان حضور داشتند.
 
فرمانده لشکر مردم پایه ۴۱ ثارالله استان کرمان ادامه داد: رزمندگان زیادی در این پادگان در دوران دفاع مقدس آموزش دیده‌اند و راهی جبهه شدند و اکنون لشکر در اوج آمادگی عملیاتی و رزمی است.
 
وی با بیان اینکه در جنوب‌شرق ۱۷ هزار خانواده تحت پوشش لشکر چه‌در مناطق مرزی و چه‌در کل استان هستند، عنوان کرد: شهید سلیمانی یادواره ۸ هزار و شهید استان‌های سیستان، کرمان و هرمزگان را برگزار کرد.
 
سردار محمدی‌سلیمانی بیان کرد: بعداز دوران دفاع مقدس در جاده بم تا زاهدان و یا در دارزین گروهک‌ها مردم را به‌شهادت می‌رساندند؛ اما امروز به‌برکت خون شهدا و رزمندگان این افراد نیستند.
 
فرمانده لشکر مردم پایه ۴۱ ثارالله استان کرمان با تاکید بر اینکه آخرین گزینه‌ای که لشکر انتخاب می‌کند ماشه است و اول زیرساخت‌ها، محرومیت‌زدایی و اشتغال‌زایی انجام می‌دهد، ابراز کرد: در روز معلم و هفته بزرگداشت معلم، خدمت اعضای هیئت علمی برخی دانشگاه‌ها رسیدیم، سوالی مطرح شد که توضیح بدهید چند موشک با هدف خورد؟ اما پاسخ آدم که باید بدهد این است که چگونه موشک ساخته شد؟
 
وی اظهار کرد: رژیم صهیونیستی در ۱۵ مهر سال گذشته مُرد، اکنون برای همه اثبات شده که استکبار وجود دارد و این رژیم اکنون با امکانات رزمی آمریکا اقدام می‌کند.
 
سردار محمدی‌سلیمانی تصریح کرد: عملیات وعده صادق نشان داد که هر جا نیروی‌های انقلابی باشند و انقلابی عمل کنند، دستاورد خواهیم داشت و زمانی بود که در حد یک ریزپرنده حتی دستاورد نداشتیم؛ اما امروز از دریای سرخ ناوگان آمریکا بخواهد عبور کند، از جمهوری اسلامی اجازه می‌گیرد.
 
وی با تاکید بر اینکه آن‌جایی که تفکر انقلابی، شهدایی و جهادی را نادیده گرفتیم، عقب افتادیم، عنوان کرد: اما در سلول‌های بنیادین، در نانو، علم فضا و هر جایی که جهادی و انقلابی حضور پیدا کردیم، موفق بودیم؛ اما هر جا که با تفکر و سیستم آموزش غرب وارد شدیم، نتیجه را می‌بینید.
 
سردار محمدی سلیمانی با اشاره به اینکه برای ساخت یک اتاقک کوچک مطالعات زمین‌شناسی آن صورت می‌گیرد، اظهار کرد: امروز لشکر ۴۱ ثارالله در تمامی زمینه‌ها از جمله علمی، خودکفایی، محرومیت‌زدایی و غیره تلاش کرده و هیچ‌گونه نیازی نداریم و هدف‌ما خدمت‌رسانی به مردم است چه در بحران‌ها و بلایای طبیعی و چه ماموریت‌هایی که لشکر انجام می‌دهد.
 
انتهای خبر/پسند
https://armanekerman.ir/vdcc4sqss2bq0x8.ala2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما