تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۲۲:۳۹
۰
plusresetminus
مدیرکل سازمان صنعت، معدن و تجارت کرمان خبر داد:

۷۰ فرصت سرمایه‌گذاری بخش صنعت و معدن تدوین شد

مدیرکل سازمان صنعت، معدن و تجارت کرمان گفت: برای میهمانان خارجی، داخلی و سفرا بیش‌از ۷۰ فرصت سرمایه‌گذاری صنعت و معدن استان را در قالب پنل‌ها معرفی می‌کنیم.
۷۰ فرصت سرمایه‌گذاری بخش صنعت و معدن تدوین شد
مهدی حسینی‌نژاد در گفتگو با خبرنگار گروه اقتصادی پایگاه خبری تحلیلی «راه آرمان» در حاشیه همایش بین‌المللی کرمان آیدکس ۲۰۲۴ گفت: فهرست ۷۰ فرصت سرمایه‌گذاری بخش صنعت و معدن استان را آماده کردیم که در این همایش سه روزه معرفی می‌شوند تا سرمایه‌گذاران از این ظرفیت‌ها برای حضور در استان استفاده کنند.

وی افزود: این اولویت‌های سرمایه‌گذاری را از سال گذشته براساس سیاست‌های ابلاغی وزارت صمت و سیاست‌های استان در معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری و تامین نیاز واحدهای بزرگ صنعتی و معدنی احصاء کردیم.

مدیرکل سازمان صنعت معدن و تجارت استان کرمان با بیان اینکه فرصت‌های سرمایه‌گذاری علاوه‌بر تامین نیازهای واحدهای صنعتی، معدنی و سایر فرصت‌ها، مسائل دانش‌بنیان استان را نیز شامل می‌شود، عنوان کرد: ظرفیت فرآوری موادمعدنی، نیازهای صنایع و معادن بزرگ استان در قالب سرمایه‌گذاری در بخش خدمات، قطعه‌سازی و صنایع وابسته به آنها پیگیری می‌شود.

 حسینی‌نژاد با اشاره به ضرورت شناساندن ظرفیت‌ها و فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان به‌عنوان یکی از نیازهای مهم گفت: حوزه‌های مختلف صنعت، معدن و تجارت و حتی سایر عرصه‌ها نیازمند معرفی به سرمایه‌گذاران خارجی و داخلی هستند و امسال برگزاری همایش کرمان آیدکس با حضور سفیران کشورهای خارجی و سایر نمایشگاه‌های جنبی می‌تواند بهترین فرصت برای معرفی این ظرفیت‌ها فراهم کند.

وی ادامه داد: معتقدم که این همایش‌ها برای توسعه پایدار استان کرمان بسیار مفید است، بنابراین برگزاری این گونه همایش‌ها و نمایشگاه‌های تخصصی را باید به‌صورت جدی در استان کرمان پیگیری کنیم که این موضوع هم در دستور کار قرار گرفته و سعی شده حوزه‌های مختلف زیرساختی درکنار فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان در همایش کرمان آیدکس معرفی شوند.

مهندس حسینی‌نژاد افزود: در حوزه صنعت و معدن به‌صورت خاص کمک می‌کنیم که در این همایش نیازهای استان در بخش زیرساخت‌ها به‌ویژه در حوزه انرژی را پیگیری شود؛ در این زمینه فرصت بسیاری برای تولید انرژی‌های پاک در استان کرمان وجود دارد و تلاش کرده‌ایم که سرمایه‌گذارانی را برای این حوزه جذب کنیم تا زیرساخت‌های استان هم تقویت شود.

همایش کرمان آیدکس که تا ۲۷ اردیبهشت دایر است در محل دانشگاه تحصیلات تکمیلی کرمان(هایتک) واقع در هفت باغ میدان ماهان کرمان پذیرای علاقه‌مندان است.

انتهای خبر/ طهماسبی https://armanekerman.ir/vdcaa6n6o49nyw1.k5k4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما