تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۲:۰۱
۰
plusresetminus
استاندا کرمان گفت: شهید رئیسی به نفع مردم تاکید داشت و بارها بیان می‌کرد که باید دقت کرد تا نفع مردم در اجرای کارها کجاست.
منافع مردم اولویت کارهای شهید رئیسی بود
به گزارش سرویس اجتماعی پایگاه خبری راه آرمان محمدمهدی فداکار استاندار کرمان صبح امروز در همایش روایتگران پیشرفت که در سالن اجتماعات استانداری برگزار شد، به ویژگی‌های رئیس جمهور شهید اشاره کرد و گفت: این‌که مردم علی‌رغم همه تخریب‌ها علیه شهید رئیسی اما این تشییع با حضور پرشور تشییع کردند نشان از شناخت ویژگی‌های شهید جمهور توسط بوده است.
 
وی ادامه داد: در استان نزدیک به ۴۰ هزار میلیارد تومان پروژه آماده افتتاح بود اما این برایمان حسرت شد چراکه شهید رئیسی قرار بود در اواسط خردادماه برای افتتاح پروژه‌ها بیایند اما این موضوع به حسرت بزرگی تبدیل شد.
 
فداکار بیان کرد: از ویژگی‌های بزرگ شهید رئیسی اخلاص در عمل بود که اثر آن پاسخ مردم بود او برای خدا صادقانه کار کرد و به این نگاه نکرد که کسانیهستند که از خدمت‌ها و کار او خوششان می‌آید و یا خیر بلکه برای خدا کار کرد و خداوند پاسخ مجاهدت او را داد.
 
استاندار کرمان دلیل ماندگاری خدمات شهید رئیسی را برای خدا بودن دانست و گفت: شهید رئیسی بسیار پرکار بود، این شهید در سفر به استان کرمان در شب گذشته‌اش بیدار بود اما در تمام روزی که در استان کرمان بود با نشاط در جمع مردم حضور یافت.
 
وی به تواضع و فروتنی شهید رئیسی اشاره و بیان کرد: او آن‌قدر صمیمی بود که به‌راحتی اجازه سخن داشتن داشتیم، در سفر به تنگ‌شاه به خانه دهیار رفت در گروچان نیز در خانه دهیار حضور پیدا کرد.
 
فداکار افزود: در کروچان فردی به زندگی شخصی‌اش اشاره کرد و گفت که زندگی شخصی‌ام دارد می‌پاشد و شهید رئیسی چندین بار به من یادآوری کرد که مشکل او را پی‌گیری کنیم تا زندگی‌اش از هم نپاشد.
 
استاندار کرمان اظهار کرد: شهید جمهور به نفع مردم تاکید داشت و بارها بیان می‌کرد که نفع مردم در کجاست، اکنون اتفاقاتی که در حاشیه شهر انجام شده ناشی از تذکرات شهید رئیسی بود که تنها به دنبال نفع مردم بود.
 
وی با تاکید بر این‌که دوری از اختلافات از ویژگی‌های ‌شهید رئیسی بود، توضیح داد:  این شهید بزرگ بارها در جمع مسئولان دولتی بیان می‌کرد که وارد اختلافات و حاشیه نشوید و بیان می‌کرد خدا من را نیامرزد اگر بخواهم وارد این بحث‌ها شوم چرا که معتقد بود این مسائل باعث می‌شود که فرصت‌ها هدر نرود، این شهید حمایت از ولایت فقیه داشت و در آخرین جلسه در حوزه دانش‌بنیان، جوانی جمعیت و تولید که شعار سال بود، توضیح داد و تاکید کرد تا فرمایشات حضرت آقا اجرا شود.

انتهای خبر/ پسند
https://armanekerman.ir/vdch-znzi23nk-d.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین