کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

رئیس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان مطرح کرد؛

پیش بینی بارندگی به صورت متناوب تا روز جمعه در سطح استان/ احتمال یخ زدگی و لغزندگی سطح معابر و جاده ها دور از انتظار نیست

26 آبان 1400 ساعت 11:08

حمیده حبیبی با بیان اینکه بارش ها تا روز جمعه به صورت متناوب در سطح استان ادامه خواهد داشت، گفت: احتمال یخ زدگی و لغزندگی سطح معابر و جاده ها به واسطه بارش ها و کاهش دما دور از انتظار نیست.


حمیده حبیبی در گفتگو با راه آرمان؛ در خصوص وضعیت آب و هوای استان کرمان گفت: ناپایداری های جوی همچون افزایش ابر، وزش تند بادهای موقت، بارش برف و باران را خواهیم داشت.

رئیس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان ادامه داد: بارش ها بسیار شدید نیست و میزان بارندگی نسبت به سامانه
هفته قبل بسیار کم خواهد بود و عمدتا مناطقی از شمال، مرکز و غرب استان شاهد بارندگی است.

وی با بیان اینکه بارش ها تا روز جمعه به صورت متناوب در سطح استان ادامه خواهد داشت، عنوان کرد: در شرق استان ناپایداری ها به صورت وزش باد و گرد و خاک است و در مناطق سردسیر و کوهستانی بارش برف و کاهش دما وجود دارد.

حبیبی خاطر با اشاره به اینکه احتمال یخ زدگی و لغزندگی سطح معابر و جاده ها به واسطه بارش ها و کاهش دما دور از انتظار نیست، خاطر نشان کرد: دما هوا در شهر کرمان حدود صفر تا یک درجه زیر صفر پیش بینی می شود و حداکثر دما بین 14 تا 15 درجه خواهد بود.


انتهای پیام/م


کد مطلب: 122663

آدرس مطلب :
https://www.armanekerman.ir/interview/122663/پیش-بینی-بارندگی-صورت-متناوب-روز-جمعه-سطح-استان-احتمال-یخ-زدگی-لغزندگی-معابر-جاده-دور-انتظار-نیست

راه آرمان کرمان
  https://www.armanekerman.ir