تاریخ انتشار :پنجشنبه ۱۷ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۳
۰
plusresetminus
غلامعباس نکونام گفت: قرارگاه از تاریخ دوازدهم شهریور ماه اعلام آمادگی برای پذیرش زائران کرده است و اوج کار از تاریخ هفدهم تا بیست و بیست و ششم شهریور است و گفتنی است که ما تا در روز بعد از اربعین حسینی نیز به زائران خدمات ارائه می دهیم.
قرارگاه موقعیت شهید کازرونی اهواز، میزبان زائرین اربعین حسینی/ قرارگاه تا دو روز بعد از اربعین خدمات ارائه می دهد
غلامعباس نکونام در گفتگو با راه آرمان؛ در خصوص فعالیت های انجام شده در قرارگاه ثارالله سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی موقعیت شهید کازرونی گفت: بیش از بیست روز است که در قرارگاه در حال فعالیت هستیم.
 
مسئول سازمان اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه ثارالله استان کرمان ادامه داد: آب آشامیدنی و همچنین دیگر زیر ساخت های آن را تأمین کرده و سیستم خنک کننده آن را نیز ارتقا داده ایم.

وی ابراز کرد: هم اکنون آمادگی پذیرش 800 تا 850 زائر را داریم و علاوه بر آن چند اتوبوس و مینی بوس را در نظر گرفته ایم تا زائرین را از اردگاه اهواز تا مرز شلمچه به صورت رایگان جا به جا کنیم.

نکونام خاطر نشان کرد: قرارگاه از تاریخ دوازدهم شهریور ماه اعلام آمادگی برای پذیرش زائران کرده است و اوج کار از تاریخ هفدهم تا بیست و بیست و ششم شهریور است و گفتنی است که ما تا در روز بعد از اربعین حسینی نیز به زائران خدمات ارائه می دهیم.

انتهای پیام/م
https://armanekerman.ir/vdcfc1dytw6d0ma.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین