تاریخ انتشار :پنجشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۰۱
۰
plusresetminus
میرزایی فرمانده پایگاه شهید وجدانی شهرک هوانیروز کرمان گفت: پایگاه ما نقطه عطفی برای همدلی و اتحاد ارتش با سپاه و بسیج است.
پایگاه شهید وجدانی شهرک هوانیروز نقطه عطف اتحاد بین ارتش و بسیج است/ تولید چهارده محصول علمی پژوهشی در این پایگاه مقاومت بسیج
میرزایی فرمانده پایگاه شهید وجدانی شهرک هوانیروز کرمان در گفتگو با راه آرمان؛ با بیان اینکه مخاطب و جامعه هدف ما خانواده های ارتش هستند، گفت: پایگاه ما در نُه عرصه بسیج فعالیت می کند و اقدامات ما در پایگاه محدود و منحصر در یک زمینه نیست.

این فرمانده پایگاه نمونه کشوری در خصوص علت انتخاب وی به عنوان فرمانده بسیج نمونه کشوری اظهار کرد: پایگاه در جذب و سازمان دهی افراد در تمامی عرصه های بسیج فعالیت می کند اما آنچه که موجب انتخاب ما شد این بود که ما چند کار شاخص را انجام داده ایم.

وی ابراز کرد: به عنوان مثال ما یک ساختمان علمی و پژوهشی مجزا برای انجام کارها در این زمینه پیش بینی کرده ایم که دارای واحد مشاوره، استدیو تولید محتوا، کارگاه رباتیک و پهباد و کارگاه آموزشی است.

میرزایی خاطر نشان کرد: خروجی ما در کارگاه علمی و پژوهشی تولید چهارده محصول و تهیه مجموعه جامع تربیت مربی مهارت زندگی و فرزند پروری است که تولیدات را در نمایشگاه رونمایی کرده ایم.

فرمانده پایگاه شهید وجدانی شهرک هوانیروز کرمان خاطر نشان کرد: پایگاه ما نقطه عطفی برای همدلی و اتحاد ارتش با سپاه و بسیج است.

انتهای پیام/م https://armanekerman.ir/vdcd9f0foyt0sf6.2a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

مهمترین اتفاق سال 1401 استان کرمان
افتتاح دو واحد گازی نیروگاه مهتاب کویر
احداث پروژه اظطراری آب کرمان از خلیج فارس
مصوبات 20 هزار میلیارد تومانی سفر رئیس جمهور به کرمان
حادثه سقوط بالگرد وزیر ورزش
دستگیری جاسوس موساد
کلنگ زنی مجتمع تولید لاستیک فوق سنگین
آغاز تولید سل نیروگاه های خورشیدی
تولید بزرگترین دامپتراک معدنی
تغییر مدیران ارشد استان
سیل رفسنجان و جنوب کرمان