تاریخ انتشار :شنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۰:۲۴
۰
plusresetminus
دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کرمان:

رژیم اشغالگر صهیونیستی رفتنی است

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کرمان گفت: رژیم اشغالگر صهیونیستی رفتنی است و مردم مقاوم و قهرمان فلسطین پیروز می‌شوند.
رژیم اشغالگر صهیونیستی رفتنی است
سید حسین صابری در گفتگو با خبرنگار گروه سیاسی پایگاه خبری «راه آرمان»؛ با اشاره به خیزش‌ دانشجویان در کشورهای اروپایی و آمریکایی در حمایت از مردم مظلوم و بی‌دفاع فلسطین و غزه گفت: رژیم اشغالگر صهیونیستی رفتنی است و مردم مقاوم و قهرمان فلسطین پیروز می‌شوند.

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کرمان ضمن اشاره به اقدامات ددمنشانه رژیم غاصب صهیونیستی ابراز کرد: عمق فاجعه جنایت صهیونیست‌ها در سرزمین فلسطین و اوج مظلومیت مردم مسلمان مقاوم و مظلوم غزه به‌حدی رسیده که آزادی‌خواهان در کشورهای غیراسلامی از جمله آمریکا و اروپا را به اعتراض واداشته و به‌ویژه دانشجویان حق‌طلب و اساتید انسان‌دوست در دانشگاه‌ها را به‌ اعتراض برعلیه رژیم غاصب و حامیان آن و حاکمان غافل و مرعوب خود وادشته است.

وی ادامه داد: با همه وحشی‌گری‌های پلیس در هجوم به دانشگاه‌ها و حمله به‌ دانشجویان و ضرب‌ و شتم آنان و بازداشت صدها نفر از دانشجویان این خیزش، اما این خیزش همچنان آگاهانه ادامه دارد و قطعاً در بیداری مردم سراسر دنیا و تداوم مقاومت و پایداری مردم غزه اثرگذار خواهد بود.

این فعال سیاسی اظهار کرد: یقیناً تظاهرات دانشجویی در دانشگاه‌های اکثر کشورها موجب دلگرمی و پایداری مظلومین غزه شده و رژیم فاسد و کودک‌کش صهیونیستی را در آستانه سقوط قرار داده و به‌زمان نابودی رژیم اشغالگر نزدیک‌تر می‌شویم.

صابری عنوان کرد: مقاومت مبارزین در غزه و حمایت‌های گسترده جهانی از آنان نه‌تنها رژیم غاصب و کودک‌کش صهیونستی را دچار وحشت و پشیمانی کرده و روزبه‌روز عاجزتر می‌شود؛ بلکه در دل حامیان آن‌ها از قبیل آمریکا، انگلیس، آلمان، فرانسه و برخی از حکام عربی حاشیه خلیج‌فارس نیز وحشت و تردید ایجاد کرده است.

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کرمان گفت: در این اوضاع و احوال جای تأسف است که برخی از حاکمان کشورهای اسلامی مهر سکوت برلب زده و از انجام وظیفه اسلامی خود شانه خالی می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: امید است و انتظار می‌رود حال که اکثریت آزادی‌خواهان دنیا و خاصه دانشجویان به‌میدان آمده و از مردم مظلوم و قهرمان غزه حمایت می‌کنند، حاکمان و مردم همه کشورهای اسلامی موقعیت حساس کنونی را درک و در جهت حمایت از آزادی‌خواهان و نابودی متجاوزان و اشغالگران بی‌رحم و آدم‌کش اقدام کنند چراکه فردا دیر است.


انتهای خبر/م https://armanekerman.ir/vdci3uazvt1a532.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین