تاریخ انتشار :پنجشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۰:۲۲
۰
plusresetminus
وقتی خدمت‌رسانی در دولت «سید محرومان» حرف اول را می‌زند؛

ارتقا زیرساخت‌های دیار نخل در راستای امیدآفرینی بین مردم

فرماندار ریگان در گفتگویی به تشریح اقدامات انجام شده دولت مردمی و انقلابی طی دو سال و ۱۰ ماه گذشته پرداخت.
ارتقا زیرساخت‌های دیار نخل در راستای امیدآفرینی بین مردم
مراد آبیار در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری «راه آرمان»؛ ضمن عرض تسلیت شهادت آیت‌الله شهید سید ابراهیم رئیسی و همراهان ایشان در خصوص اهم فعالیت‌های حوزه زیرساختی در سطح شهرستان ریگان گفت: باتوجه‌به رویکردی که دولت آیت‌الله شهید رئیسی در سراسر کشور در زمینه خدمت‌رسانی داشتند، اقدامات مؤثری در حوزه زیرساخت در شهرستان ریگان در مدت دو سال و ۱۰ ماه انجام شده است.

فرماندار شهرستان ریگان با تأکید بر اینکه اقدامات دولت در شهرستان باعث رضایت‌مندی مردم شده است، عنوان کرد: یکی از مهم‌ترین اقدامات، بحث گازرسانی به شهرستان ریگان و اجرای شبکه گازرسانی به ۹۷ روستا به طول ۶۰۰ کیلومتر بوده است.

وی با بیان اینکه در حوزه گازرسانی ۱۷۰ میلیارد تومان اعتبار تخصیص یافت، افزود: همچنین در این مدت ۵ هزار و ۵۰۰ اشتراک گاز به شهروندان واگذار شده است که این روند ادامه دارد و امیدواریم این عدد تا پایان سال به ۱۰ هزار اشتراک برسد.

آبیار با اشاره به اینکه یکی دیگر از اقدامات انجام شده در این مدت در حوزه آموزش و پرورش شهرستان بوده است، اظهار کرد: ۲۰ باب مدرسه در حوزه شهری، روستایی و عشایری با اعتبار ۱۲۰ میلیارد تومان ساخته شده است و همچنین ارتقا تجهیزات آموزشی، کیفیت‌‌بخشی فضای آموزشی با اعتبار بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان از دیگر فعالیت‌های انجام شده است.

فرماندار شهرستان ریگان تصریح کرد: برخی از روستاهای شهرستان ریگان فاقد نعمت برق بودند و در مدت دو سال و ۱۰ ماه، هفت روستا با اعتبار ۱۵ میلیارد تومان از این نعمت برخوردار شدند و همچنین در زمینه توسعه و تقویت ولتاژ روستایی اعتبار ۸ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.

وی با اشاره به تنش آبی در سطح شهرستان ریگان خاطرنشان کرد: در این مدت حفر و تجهیز ۹ حلقه چاه در حوزه آب و فاضلاب جهت تأمین آب آشامیدنی روستاها و نقاط مختلف شهرستان انجام شده است که در این زمینه ۶۵ کیلومتر اجرای شبکه را داشته‌ایم، همچنین خط انتقال، ساخت مخازن و خرید دستگاه کیفیت آب صورت گرفته است که در حوزه آب‌رسانی ۱۵۵ میلیارد تومان هزینه شده است.

انتهای خبر/م https://armanekerman.ir/vdcgtq9qtak9tn4.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

در انتخابات پیش رو به چه کسی رای می دهید
محمدباقر قالیباف
امیرحسین قاضی زاده هاشمی
علیرضا زاکانی
سعید جلیلی
مصطفی پورمحمدی
مسعود پزشکیان
هنوز تصمیم نگرفته‌ام