تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۹ تير ۱۴۰۳ ساعت ۱۰:۳۱
۰
plusresetminus
روابط عمومی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کرمان خبر داد:

برگزاری طرح ۲ سالانه آموزشی و پژوهشی

روابط عمومی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمان از برگزاری طرح دو سالانه آموزشی و پژوهشی در کرمان خبر داد.
برگزاری طرح ۲ سالانه آموزشی و پژوهشی
امیر مهدی‌زاده در گفتگو با خبرنگار گروه فرهنگی پایگاه خبری «راه آرمان»؛ در خصوص برگزاری دو سالانه آموزشی و پژوهشی مطالعات فرهنگی و پیوست‌نگاری فرهنگی گفت: در این راستا کار مشترکی با همکاری بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمان، جهاد دانشگاهی، دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه ولی‌عصر (عج) رفسنجان انجام داده‌ایم و همچنین در حال رایزنی جهت مشارکت دانشگاه شهید باهنر کرمان و دیگر دانشگاه‌های استان هستیم.

روابط عمومی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمان با بیان اینکه این طرح در قالب پژوهش‌های فرهنگی و علمی در حوزه فرهنگ و علوم انسانی است، عنوان کرد: این طرح برای انجام کارهای فرهنگی کلیه تشکل‌های مردم نهاد، تمامی سازمان‌های لشکری و کشوری که در بخش‌های فرهنگی خود، اقدامات فرهنگ انجام می‌دهند، برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه این طرح از مهرماه آغاز خواهد شد و اولین دوره آموزشی این دو سالانه تحت عنوان «زبان علمی» است، اظهار کرد: این دوره مشتمل بر ۱۴ سرفصل است که از دستور زبان نگارش علمی آغاز و تا بخش پایان‌نامه نویسی، مقاله‌نویسی، پاراگراف‌نویسی و غیره ادامه دارد، گفتنی است این دوره توسط اساتید کشوری و استانی تدریس خواهد شد.

مهدی‌زاده با بیان اینکه در نظر داریم دوره‌ای را برای دانش‌آموزان طراحی کنیم، تصریح کرد: بخش پیوست نگاری فرهنگی و طرح نویسی فرهنگی این طرح مشتمل بر ۲۴ مؤلفه است که ممکن است مؤلفه‌های آن افزایش یابد که در این بخش، برای اولین بار نظام نامه پیوست نگاری فرهنگی را تدوین می‌کنیم که پیش‌بینی می‌شود این کار را اواخر مردادماه منتشر کنیم.

روابط عمومی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمان با اشاره به اینکه در بخش پیوست نگاری فرهنگی در دو حوزه عملی و نظری فعالیت انجام خواهد شد، خاطرنشان کرد: کسانی که دوره آموزشی زبان علمی و پیوست نگاری فرهنگی را می‌گذرانند، وارد مباحث علمی که عرصه ارائه مقاله و پایان‌نامه است می‌شوند که به برترین‌ها امتیاز علمی داده می‌شود و همچنین در نظر داریم مقالات و پایان‌نامه‌ها را به گروه‌های فرهنگی ارائه دهیم.

انتهای خبر/م
  https://armanekerman.ir/vdceww8zpjh8ewi.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین