کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

با حضور فرمانده سپاه ثارالله کرمان صورت گرفت؛

بهره‌برداری از ۱۱۴ پروژه عمرانی در شهرستان قلعه گنج

12 شهريور 1400 ساعت 16:28

سردار معروفی در حاشیه این سفر یک روزه در قلعه گنج گفت : یکی از اولویت‌های مهم ما در استان کرمان کمک به ساخت مسکن محرومین و ترمیم و تعمیر مسکن مددجویان می باشد که این موضوع چندین سال هست که در دستور کار سپاه قرار گرفته و با جدیت به دنبال آن هستیم


به گزارش خبرنگار "ره آرمان" از قلعه گنج؛ سردار معروفی فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در سفر یک روزه خود به شهرستان قلعه گنج ۱۱۴ پروژه عمرانی از جمله یک پایگاه تجمعی با مشارکت سپاه و شبکه بهداشت دو سالن ورزشی با مشارکت سپاه و بنیاد مستضعفان، یک واحد مسکونی به نمایندگی از ۷ واحد مددجویان کمیته امداد و همچنین از نزدیک فعالیتهای معین اقتصادی شهرستان قلعه گنج را مورد بازدید قرار داد.

وی گفت: در استان کرمان با مشارکت سپاه و کمیته امداد برای مددجویان این نهاد  ۶۲۰۰ مسکن نیاز داریم که ۱۲۰۰ مسکن روستایی و پنج هزار مسکن و شهری است.

فرمانده سپاه ثارالله افزوده:  امروز شهرستان قلعه گنج ۱۱۴ پروژه که مشارکتی بوده اند که ۷ واحد آن مربوطه به مددجویان کمیته امداد بود و امروز با مبلغ  یک میلیارد و پنجاه میلیون تومان به بهره رسید .

سردار معروفی افرود: با توجه به نیاز مبرم مردم منطقه و جوانان به فضاهای ورزشی با مشارکت سپاه و بنیاد مستضعفان دو سوله صالحین به مبلغ یک میلیارد تومان و پنج پایگاه بسیج که برای برقراری امنیت و انجام فعالیت های فرهنگی مورد نیاز مردم بود با درخواست خود مردم بود امروز با مبلغ ۳۲۵ میلیون تومان به بهره برداری رسید.

وی همچنین از اتمام کار تجهیز و تعمیر مساجد و مدارس خبر داد و گفت:  این پروژه نیز با همکاری بنیاد مستضعفان و سپاه انجام شد و یک میلیارد و پانصد میلیون تومان هزینه تعمیر و تجهیز  این مدارس و مساجد در سطح شهرستان قلعه‌گنج بود و جمع این ۱۱۴ پروژه سه میلیارد و دویست و پنجاه میلیون تومان می باشد و امروز تقدیم مردم شریف شهرستان قلعه گنج خواهد شد.

معروفی افزود: شهرستان قلعه گنج با قابلیت بسیار خوب وجود بنیاد مستضعفان امیدوارم که یک جهش و حرکت خوبی را در بحث آب شرب داشته باشد و در پروژه های مشترکی که با کمیته امداد داریم قطعاً قلعه گنج در اولویت قرار خواهد گرفت.
انتهای پیام/فلاحی شاه آباد
 


کد مطلب: 121148

آدرس مطلب :
https://www.armanekerman.ir/news/121148/بهره-برداری-۱۱۴-پروژه-عمرانی-شهرستان-قلعه-گنج

راه آرمان کرمان
  https://www.armanekerman.ir