تاریخ انتشار :جمعه ۱۹ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۴
۰
plusresetminus
علی دستوری گفت: با همت شرکت گهر زمین 1000 بسته معیشتی برای حمایت از خانواده‌هایی که دچار کرونا هستند و قرنطینه خانگی شدند تهیه و آماده توزیع است.
توزیع 1000 بسته معیشتی بین آسیب دیدگان کرونا در سیرجان
به گزارش راه آرمان؛  علی دستوری فرمانده بسیج سپاه شهرستان سیرجان در حاشیه مراسم توزیع 1000 بسته معیشتی بین اقشار آسیب دیده بیماری کرونا گفت: قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) در راستای سخنان مقام معظم رهبری (مدظله العالی) از یک سال نیمه گذشته برای کمک به خانواده‌هایی که تحت تأثیر بیماری کرونا، شغل و کار خود را از دست داده‌اند و دچار مشکلات معیشتی شده‌اند راه اندازی شده است.

فرمانده بسیج سپاه شهرستان سیرجان بیان کرد: عرضه بسته های معیشتی، تأمین هزینه های ریالی افراد نیازمند مبتلا به کرونا، تهیه غذای گرم وتأمین نیاز های دارویی بیماران کرونایی از جمله اقدامات قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) در سطح شهرستان سیرجان است.

وی اذعان کرد: از ابتدای کار قرارگاه امام حسن (ع) در سیرجان، 84 هزار بسته معیشتی به ارزش 450 میلیارد ریال با کمک خیرین و شرکت‌های صنعتی و معدنی منطقه طی یک سال گذشته تهیه و توزیع شد.

فرمانده بسیج سپاه شهرستان سیرجان بیان کرد: در حال حاضر هم باهمت شرکت گهر زمین 1000 بسته معیشتی برای حمایت از خانواده‌هایی که دچار کرونا هستند و قرنطینه خانگی شدند تهیه و آماده توزیع است.

وی گفت: با توجه به تعطیلی کسب‌ و کارها، شناسایی خانواده‌هایی که به خاطر کرونا منبع درآمد خود را از دست داده‌اند و اجاره‌خانه آن‌ها عقب افتاده و یا درگیر بیماری هستند، در دستور کار این نهاد برای اجرای طرح قرار گرفتند.

 دستوری بیان کرد:  در طول یک سال و نیم گذشته، سپاه و بسیج در تمام عرصه‌های خدمت‌رسانی به مردم از تأمین نیازهای کادر درمان گرفته تا توزیع بسته‌های معیشتی و بهداشتی حضوری پرشور و فعال داشته و در پیک پنجم کرونا هم این حضور و نقش آفرینی به صورت پررنگ مشاهده می‌شود.

فرمانده بسیج سپاه شهرستان سیرجان گفت: نیروهای بسیجی در بخش تزریق واکسن به صورت ۲ نوبته در مراکز واکسیناسیون فعالیت می‌کنند که این فعالیت تا پایان کار واکسیناسیون با جدیت ادامه دارد.انتهای پیام/ https://armanekerman.ir/vdcc4sqss2bqii8.ala2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما