تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۲ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۶
۰
plusresetminus
همان‎‌هایی که با راه‌اندازی کمپین‌هایی مثل SOS_IRAN# و HELP_IRAN# در ظاهر به فکر مردم و در پشت پرده با شعارهای پوپولیستی و راه‌اندازی کنسرت‌های شلوغ آن‌هم در شرایط سختی که بیماری کرونا دارد، تنها به فکر جیب خود هستند.
راه‌اندازی کمپین واکسن بخرید و برگزاری کنسرت در شرایط کرونا، دو روی سکه خوانندگان آن‌ور آبی/ وقتی سلامت مردم بازیچه سیاسی بازی و کسب درآمد خائنان به وطن می‌شود
به گزارش راه آرمان به نقل از جهانبین نیوز؛ این روزها فراخوان‌های بسیاری از برگزاری کنسرت‌ها در کشورهای مختلف همسایه ایران از سوی برخی خوانندگانی به‌اصطلاح آن ور آبی در فضای مجازی به چشم می‌خورد.

برگزاری این کنسرت‌ها در حالی است که جهان یک سال و نیم،گرفتار بیماری کرونا بوده و در ایران برای حفظ سلامت و جان مردم حتی یک کنسرت اجازه برگزاری ندارد.

پیش‌فروش کنسرت‌های متعددی در شهرهای ترکیه ازجمله استانبول و همچنین ارمنستان مثل ایروان انجام شده و جمعیتی که قطعاً قریب به اتفاق آن‌ها ایرانی هستند، برای حضور در این کنسرت‌ها رهسپار این کشورها می‌شوند.

 

 
تصاویر و فیلم‌هایی که از این کنسرت‌ها بیرون می‌آید گویای همه‌چیز هست و نشان می‌دهد که چه هرج و مرج و شلوغی بی‌حدی در آن‌ها حاکم است؛ زمانی که هیچ‌کس حتی به این مسئله فکر نمی‌کند که بیماریی هست و کرونایی آمده.

مسئله مهم دیگری که دراین‌بین مطرح می‌شود داعیه‌داری همین خوانندگانی است که این روزها خبر برگزاری کنسرت‌هایشان به گوش می‌رسد، که آی واکسن بخرید، آی جهان به ایران کمک کنید و....

همان‎‌هایی که با راه‌اندازی کمپین‌هایی مثل SOS_IRAN# و HELP_IRAN# در ظاهر به فکر مردم و در پشت پرده با شعارهای پوپولیستی تنها به فکر جیب خود هستند.

 
خودفروختگانی که از هر راهی برای هجمه علیه جمهوری اسلامی استفاده می‌کنند و به هیچ وجه برایشان مهم نیست جمعیتی را که با ترفند و حیله از ایران به کنسرت‌های خود می‌کشند همان‌هایی هستند که چند روز پیش با اشک تمساح ریختن نگران سلامتی و واکسنشان بودند.

در کنسرت‌های ما آنتی‌ویروس منتشر می‌شود و کسی کرونا نمی‌گیرد!

هیچ‌کس نگرانی این دلواپسان برای عزاداری‌های اباعبدالله حسین (ع) را فراموش نمی‌کند که فریاد برآورده بودند که ای داد و ای بیداد مردم در عزاداری‌های ماه محرم حتماً کرونا می‌گیرند و در کنسرت‌های ما آنتی‌ویروس منتشر می‌شود و کسی کرونا نمی‌گیرد.

کم نیستند افرادی که حتی از استان کوچکی همچون چهارمحال و بختیاری در این کنسرت‌ها حاضر شدند و خدا به داد برسد زمانی که به ایران بازگردند مشخص نیست چه تحفه‌ای قرار است با خود به همراه بیاورند کما اینکه بیشتر این افراد برای حضور در کنسرت‌های این کشورها حتی به سمت تست PCR جعلی هم رفتند.

با همه این تفاسیر به نظر می‌رسد باید فکری به حال افرادی که قرار است بعد از شرکت در این کنسرت‌ها به کشور بازگردند شود چراکه ممکن است منجر به آلودگی و بیماری در کشور باشند.

شاید لازم است دستگاه‌های نظارتی درخصوص کنسرت‌هایی که در نهایت دود آن به چشم مردم ایران می‌رود فکری کنند، تا دوباره گرفتار موج جدیدی از کرونا در کشور نشویم.
 

انتهای پیام/س https://armanekerman.ir/vdchkznzw23nixd.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین