کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

سردار ناظری فرمانده انتظامی استان:

پسربچه ۱۴ساله پس از ۹ روز از چنگال آدم ربایان آزاد شد

30 شهريور 1400 ساعت 21:29

فرمانده انتظامی استان گفت: با تلاش پلیس و مقامات قضایی پسر بچه ۱۴ساله که از غرب کشو ربوده شده بود پس از ۹ روز از دست گرکان گیران در یکی از استان های شرقی کشور آزاد شد.


به گزارش "راه آرمان" ظهر امروز سردار ناظری فرمانده انتظامی استان در سفر به شهرستان عنبرآباد گفت: با تلاش بی وقفه پلیس و مقامات قضایی پسر بچه ۱۴ساله که از غرب کشو ربوده شده بود پس از ۹  روز از دست گروگان گیران در یکی از استان های شرقی کشور  آزاد شد.
سردار ناظری در گفتگو با خبرنگار صداوسیما گفت: پسر بچه ۱۴ساله از استان های غرب کشور ۹ روز قبل به گروگان گرفته می شود و به استان های شرقی کشور منتقل می کنند.
وی گفت: با نیابت قضایی به این شهرستان و شناسایی افراد که از استان همجوار کرمان؛ در این استان اقدام به این عمل مجرمانه کرده بودند بلافاصله توسط پلیس آگاهی و فرماندهی انتظامی با هماهنگی دستگاه قضا متهمین شناسایی و دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی استان گفت: با اعزام نیابتی و انجام اقدامات اطلاعاتی در استان همجوار محل باند آدم ربایان شناسایی شد و در یک اقدام اطلاعاتی و عملیاتی بدون کوچک ترین آسیبی گروگان آزاد و به عنبرآباد منتقل شد.
ناظری گفت: این پسر بچه بزودی به آغوش خانواده خود در غرب کشور بر میگردد و همین جا به تمام کسانی که قصد اخلال در نظم و امنیت مردم را دارند با هماهنگی دستگاه قضا با اشد مجازات برخورد خواهیم کرد.
سلیمانی دادستان عنبرآباد در این خصوص گفت: باتوجه به نیابت به دادسرای عنبرآباد مبنی بر گروگان گیری پسربچه ۱۴ساله از یکی از استان های غربی کشور به عنبرآباد واصل شد.
وی گفت: با استفاده از کارهای اطلاعاتی و ظرفیت سران طوایف و متنفذین جلسات متعددی برگزار شد و به لطف خدا محل اختفا گروگان گیران  در یکی از شهرستان های مرزی کشور شناسایی شد و با اعزام نیرو به این محل گروگان در صحت و سلامت از چنگال ادم ربایان آزاد شد و بزودی به آغوش گرم خانواده در غرب کشور باز خواهد گشت
دادستان عنبرآباد گفت: کسانی که قصد اخلال در نظم و امنیت مردم دارند دستگاه قضا و انتظامی با اشد مجازات با آنها برخورد خواهد کرد.
محسن پسر بچه ۱۴ساله از تلاش نیروهای انتظامی برای آزادیش از چنگال آدم ربایان تقدیر کرد.

انتهای پیام/بهادری


کد مطلب: 121552

آدرس مطلب :
https://www.armanekerman.ir/news/121552/پسربچه-۱۴ساله-۹-روز-چنگال-آدم-ربایان-آزاد

راه آرمان کرمان
  https://www.armanekerman.ir