تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۲
۰
plusresetminus
سرلشکر سلامی در بازدید و ارزیابی توان رزم لشکر۴۱ ثارالله کرمان:

رشادت های لشکر 41 ثارالله محصول مجاهدت های حاج قاسم است/ دشمن را در حال عقب نشینی و زوال می بینیم

سرلشکر حسین سلامی گفت: لشکر 41 ثارالله محصول تلاش ها و مجاهدت های آن فرمانده رشید سپاه اسلام است که امروز حاضر و ناظر و گواه بر اعمال ما است و ما پیمان بسته ایم که راه شهیدانمان را همانند خود آنها ادامه بدهیم.
رشادت های لشکر 41 ثارالله محصول مجاهدت های حاج قاسم است/ دشمن را در حال عقب نشینی و زوال می بینیم
به گزارش راه آرمان؛ سرلشکر حسین سلامی در بازدید و ارزیابی توان رزم لشکر۴۱ ثارالله کرمان ضمن تبریک ایام سرور و شادمانی امت اسلام و هفته وحدت گفت: بسیار خرسندم که امروز در جمع شما ادامه دهندگان راه نورانی سردار بزرگ اسلام و ایران فرمانده نام آور و بلند آوازه سپهبد پاسدار شهید حاج قاسم سلیمانی توفیق حضور یافتم.

وی افزود: اینجا قدمگاه شهیدان والامقام بسیاری است که قافله سالار آنها فرمانده دلاورمان است؛ او که بیش از ۴۰ سال در لباس جهاد ماند و بر عهدی که با خدای بزرگ بسته بود ماند و خدا را با رخساری گلگون ملاقات کرد اینجا نقطه ای است که در کنار آن فرمانده بزرگ فرماندهان و رزمندگان بسیاری به میدان های جهاد اعزام شدند و از آنجا به معراج می رفتند و از حریم اسلام و استقلال این سرزمین و شرافت و کرامت امت اسلامی دفاع می کردند اکنون این میراث جاودانه در اختیار ما است.

سرلشکر سلامی با تاکید بر رشادت های لشکر۴۱ ثارالله تشریح کرد: این لشکر محصول تلاشها و مجاهدتهای آن فرمانده رشید سپاه اسلام است که امروز حاضر و ناظر و گواه بر اعمال ما است و ما پیمان بسته ایم که راه شهیدانمان را همانند خود آنها ادامه بدهیم میدان های جهاد را از وجودمان پر کنیم سنگرها را حفظ کنیم نگاهمان را به اقصی نقاط جبهه دشمن بیندازیم؛ کاسه های سرمان را به خداوند عاریت دهیم و اگر کوهها بلرزند ما نلرزیم و از دشمن نهراسیم و بر او یورش ببریم و اجازه شکل گرفتن یک جبهه علیه اسلام ندهیم.

فرمانده کل سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی ادامه داد: هم مجاهدت های باشکوه دوران دفاع مقدس که در آن لشکر ثارالله همیشه خط شکن و پیروز بود و هیچ خط دفاعی مستحکمی در مقابل ایمان نیروهای این لشکر تاب مقاومت نداشت و هم دوران بعد از جنگ تبلور رشادتهای لشکر۴۱ ثارالله است.

وی خاطرنشان کرد:  بعد از آن دوران باشکوه دفاع مقدس در میدان های مبارزه با اشرار برای حفظ امنیت ملی کشور و تمامیت ارضی کشور به خصوص در جنوب شرق کشور در سیستان و بلوچستان در آن دورانی که شهید سلیمانی با تشکلیل قرارگاه قدس و فرماندهی آن قرارگاه و گسترش این لشکر توانست ضربات قاطعی را بر پیکره اشرار وارد کند و آن سرزمین را امن کند.

حسین سلامی افزود: پس از آن در همین دوره ده ساله اخیر که به تناوب این لشکر در مناطق مرزی سیستان و بلوچستان گسترش یافته است و هم اکنون هم در همان جاست؛ قلوب شما به ایمان سکینت یافته است و راه رو خوب تشخیص داده اید.

فرمانده کل سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی عنوان کرد: اکنون ما به آینده فکر می کنیم دشمن را در حال عقب نشینی و زوال می بینیم این تنها احساس درونی ما نیست بلکه واقعیتی است که استقامت بی پایان پاسخ داده است.

وی اظهار کرد: دشمن یکی پس از دیگری در حال عقب نشینی است و شما در حال قد برافراشتن هستید قدرت سپاه و نظام هر روز رو به رشد است ما با اینکه دشمن می خواست قدرتمان را متوقف کند با همه فشارهای جهانی در حال اوج گیری هستیم؛ ایران مانده است سربلند با شکوه آنگونه که یک امت زیر لوای اسلام باید بماند.

سرلشکر سلامی خاطرنشان کرد: امروز شما سپر بلای این امت هستید سپری مستحکم و دژ دفاع از ملت هستید؛ مشکلات وجود دارد اما اراده و همت و عزم شما و ایمان شما بالاتر از سختی ها و مشکلات است.

انتهای پیام/ https://armanekerman.ir/vdcdjx0fxyt0xf6.2a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین