تاریخ انتشار :پنجشنبه ۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۰
۰
plusresetminus
تنها ۱ ساعت به پایان رقابتی ۴۸ ساعته مانده؛ از تمام ایران در سالنی ۱۰۰۰ متری گرد هم آمدند بالای هر غرفه نام استان نمایان است. تابلوی مسی منقش به تصویر سردار دلها در ورودی غرفه ای نه چندان بزرگ در سمت راست سالن؛ دیار کریمان را به قلب تهران آورده است.
کویرنشینان در پی فتح قله های دیجیتال
به گزارش راه آرمان؛ تنها ۱ ساعت به پایان رقابتی ۴۸ ساعته مانده؛ از تمام ایران در سالنی ۱۰۰۰ متری گرد هم آمدند بالای هر غرفه نام استان نمایان است چهارمحال و بختیاری، ایلام، خراسان و... در برخی غرفه ها نیاز به خواندن کتیبه برای شناخت استان نیست.


تابلوی مسی منقش به تصویر سردار دلها در ورودی غرفه ای نه چندان بزرگ در سمت راست سالن؛  دیار کریمان را به قلب تهران آورده است؛ ۴تیم شامل ۱۱ مرد و ۲ بانو در این غرفه حضور دارند؛ تیم نرم افزارنویسی بسیج کارگری مجتمع مس سرچشمه رفسنجان نرم افزار به سرپرستی سعید فداالدینی خط به خط کد می نویسند تا خدمات سازندگی بسیج را در قالب نرم افزار نمایش دهند.


پشت سرشان تیم بازی سازی لایتینگ کیوب  به سرپرستی فرهاد حسینخانی از رابر زادگاه حاج قاسم پا به میدان رقابت گذاشته اند تا آرمان شهر انقلاب اسلامی را با قطاری از صفر و یک ها ترسیم کند.در میانه غرفه دو بانوی جوان هنرمندانه بر لوح دیجیتال قلم می زنند اینها اعضای تیم انیمیشن سازی امید به سرپرستی محمد صالح  دهقان هستند؛ انیمیشن ۳دقیقه ایشان روایت توقف ممنوع مسیر پیشرفت است.تیم پویانمایی تایم لاین پر سر و صداترین تیم غرفه کرمان است محمدفلاحیان سرپرست این تیم که در رویداد استانی برگزیده شده است می گوید تلاش ۴۸ ساعته ما در قالبی یک دقیقه ای به نمایش گذاشته می شود و امیدوار است در مرحله کشوری هم برگزید شود.انتهای پیام/ https://armanekerman.ir/vdcepw8zvjh8wvi.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین