کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

همزمان با سراسر کشور:

مانور زلزله در شهرستان راین برگزار شد

9 آذر 1400 ساعت 12:11

رشیدی رئیس اداره آموزش و پرورش راین گفت:مانور سراسری زلزله و ایمنی مدارس با "شعار مدرسه ایمن، جامعه تاب آور" در شهر راین برگزار شد.


رشیدی رئیس اداره آموزش و پرورش راین در گفتگو با خبرنگار ؛راه آرمان؛  بیان کرد:  این مانور همه ساله به عنوان بزرگترین فعالیت آموزش همگانی کشور در حیطه ایمنی مدارس در برابر زلزله، اجرا میشود و امسال نیز با موفقیت انجام شد.
 

وی افزود : در این مانور تلاش شده تا با محوریت ایمنی در برابر زلزله در مدرسه و خانه، اطلاعات جامعی به مخاطبین مانور ارائه شود که با فراگیری آن مطالب بتوانند در مقابل زلزله احتمالی از آمادگی لازم برخوردار شوند.
 
رشیدی تصریح کرد : در این مانور تلاش شده تا با محوریت ایمنی در برابر زلزله در مدرسه و خانه اطلاعات جامعی به مخاطبین مانور دانش آموزان ارائه شود تا با فراگیری آن مطالب بتوانند در مقابل زلزله احتمالی از آمادگی لازم برخوردار شوند.
 
رئیس اداره آموزش و پرورش راین عنوان کرد : هدف اصلی از برگزاری این مانورها، کاهش تلفات و خسارات ناشی از زلزله بوسیله ارتقاء فرهنگ ایمنی و مقاوم سازی، ایجاد آمادگی برای انجام واکنش‌های صحیح و سریع در برابر زلزله، افزایش سطح آگاهی دانش آموزان در مورد زلزله و سایر پدیده های طبیعی می باشد.انتهای پیام/تاج الدینی 


کد مطلب: 122987

آدرس مطلب :
https://www.armanekerman.ir/news/122987/مانور-زلزله-شهرستان-راین-برگزار

راه آرمان کرمان
  https://www.armanekerman.ir