کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

رئیس کل دادگستری چهارمحال و بختیاری خبر داد؛

دستگیری عامل هتاک به تندیس سردار شهید قاسم سلیمانی در شهرکر

21 دی 1400 ساعت 20:58

رئیس کل دادگستری چهارمحال و بختیاری از دستگیری عامل هتاک به تندیس سردار شهید قاسم سلیمانی در شهرکرد از سوی سربازان گمنام امام زمان (عج) خبر داد.


 

به گزارش راه آرمان به نقل از  جهانبین نیوز; احمدرضا بهرامی رئیس کل دادگستری چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: در شب شهادت حضرت فاطمه الزهرا (س) کوردلی ضدانقلاب اقدام به اهانت به تندیس سردار دل‌ها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی کرد و تندیس وی را به آتش کشید.
 
وی با اشاره به اینکه با این اقدام آتشی در دل محبان سردار دل‌ها ایجاد شد، افزود: به همین دلیل بر آن شدیم که اقداماتی برای شناسایی و دستگیری عامل این اقدام نابخردانه انجام دهیم.
 
رئیس کل دادگستری چهارمحال و بختیاری ادامه داد: در همین راستا دستوراتی صادر و جلساتی برگزار شد و در نهایت عامل این اقدام با همت و تلاش شبانه‌روزی همه دست اندرکاران حفظ امنیت این استان، سازمان اطلاعات سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) به همراهی اداره کل اطلاعات استان، اطلاعات نیروی انتظامی و دادستان عمومی و انقلاب شهرکرد، در همان روزهای اول شناسایی و کمتر از یک هفته دستگیر شد.
 
بهرامی با بیان اینکه با رعایت موازین شرعی و طبق قانون با عامل هتاک رفتار و تصمیم‌گیری خواهد شد، عنوان کرد: برای جلوگیری از انتشار شایعات جزئیات‌، اینکه وابسته به چه گروهی هستند و... در ادامه رسیدگی به پرونده به اطلاع مردم رسانده خواهد شد.
 
انتهای پیام/


کد مطلب: 124048

آدرس مطلب :
https://www.armanekerman.ir/news/124048/دستگیری-عامل-هتاک-تندیس-سردار-شهید-قاسم-سلیمانی-شهرکر

راه آرمان کرمان
  https://www.armanekerman.ir