کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

وزیر صنعت، معدن و تجارت؛

دولت سیزدهم عدالت محوری است/پایانه صادراتی جنوب کرمان ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد

24 دی 1400 ساعت 16:37

سیدرضا فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: دولت سیزدهم با منش عدالت محوری است بنابر این در بحث اشتغال بومی نیازمند آموزش هستیم.


به گزارش خبرنگار "راه آرمان" از جیرفت؛ سیدرضا فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت از طرح پایانه صادراتی جنوب کرمان با تولید سالانه ۶۷ هزار و ۲۰۰ و ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی بازدید کرد.
 
مسلم مروجی فرد رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان گفت: شرکت پایانه صادراتی ۱۵۰ میلیارد تومان اعتبار لازم دارد و تجهیزات از هلند وارد شده و هنوز نصب نشده اند کمک کنید تا زودتر به اتمام برسد.
 
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان افزود: مجری طرح پایانه صادراتی این منطقه را شرکت گلشن آرای ارم معرفی و ظرفیت تولید سالانه این طرح را ۶۷ هزار و ۲۰۰ تن اعلام کرده است.
 
مروجی اظهار کرد: پایانه صادراتی جنوب کرمان ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و برای ۱۷۰ نفر نیز ایجاد اشتغال خواهد کرد.
 
وی میزان سرمایه گذاری طرح پایانه صادراتی جنوب کرمان را یکهزار و ۴۰۰ میلیارد ریال اعلام و بسته بندی انواع محصولات کشاورزی را خروجی این طرح عنوان کرد.
 
مروجی با بیان اینکه پایانه صادراتی جنوب کرمان سال ۱۳۹۳ مجوز فعالیت دریافت کرده است گفت: وضعیت تسهیلات ارزی این طرح یک و چهار میلیارد میلیون دلار است.
 
سیدرضا فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: دولت سیزدهم عدالت محوری است و در بحث اشتغال بومی نیازمند آموزش هستیم که مسئولان و مدیران باید پیگیر این مسئله باشند و مردم منطقه هم باید تخصص‌هایی که لازم است را پیگیری کنند.
 
انتهای پیام/ امیری


کد مطلب: 124100

آدرس مطلب :
https://www.armanekerman.ir/news/124100/دولت-سیزدهم-عدالت-محوری-پایانه-صادراتی-جنوب-کرمان-۹۵-درصد-پیشرفت-فیزیکی

راه آرمان کرمان
  https://www.armanekerman.ir