تاریخ انتشار :شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۰
۰
plusresetminus
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در آیین تجلیل از رتبه های اول کشوری ارزیابی عملکرد سال 99 آموزش و پرورش استان کرمان در شاخص های اختصاصی ستادی گفت: مستند سازی اقدامات انجام شده بیش از پیش باید مورد توجه قرار گیرد.
مستندسازی اقدامات انجام شده بیش از پیش باید مورد توجه قرار گیرد
به گزارش راه آرمان؛ رضا رضایی گفت: همه دستگاه ها اهداف و برنامه هایی دارند که برای تحقق آنها تلاش می کنند، زمانی که آموزش و پرورش استان کرمان با این حجم کاری و تعداد زیاد کارکنان، رتبه اول کشور را کسب می کند، بیانگر تلاش و زحمت همه همکاران در سراسر استان است.

وی افزود: همه همکاران فعالیت های اثربخشی انجام می دهند که این اقدامات گاهی مستندسازی نمی شود و تنها برای رضای خداوند انجام می شود که ضرورت دارد مستندسازی فعالیت ها با جدیت بیشتری دنبال شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: آموزش و پرورش شرایط خاص خود را دارد این که هم شاخص های عمومی و هم اختصاصی ارزیابی می شود نشان دهنده یک تیم ارزیاب قوی با دقت زیاد است، ارزیابانی که تلاش می کنند تا نتایج به واقعیت نزدیک تر شود، چرا که گاهی اقدامات بعضی از واحدها به خاطر عدم مستندسازی یا مستندسازی ناقص، به ایده آل نزدیک نمی شود.

رضایی اظهار داشت: باید تلاش کنیم تا روند برتری آموزش و پرورش استان ادامه داشته باشد، ما 5 سال دستگاه برتر بوده ایم، اما ضرورت دارد تفاوت هایی به لحاظ حمایت از دستگاهی که اول شده با دستگاهی که رتبه پایین گرفته وجود داشته باشد، آموزش و پرورش استان بیش از 44 هزار نیروی شاغل و کلی چالش دارد و ضرورت دارد استان حمایت خوبی از این مجموعه داشته باشد، گاهی بعضی مدیران و روسای آموزش و پرورش در هزینه های اولیه اداره مجموعه خود می مانند، ارزیابی مثبت زمانی اثر خود را دارد که با حمایت، تشویق و تجلیل همراه باشد.

وی گفت: الکترونیکی کردن فرایندها را باید پیگیری کنیم، صندوق پیشرفت و عدالت در استان ها اقدامی موثر است، کمک برای ساخت مدارس در نقاط پرتراکم استان را به شدت دنبال خواهیم کرد، طبق سند آمایش سرزمین باید برای رسیدن به وضعیت مطلوب برنامه ریزی کنیم و برنامه ریزی یعنی این که بدانیم نقطه فعلی کجاست و به کجا می خواهیم برسیم.

بر پایه این گزارش در آیین تجلیل از رتبه های اول کشوری ارزیابی عملکرد سال 99 در شاخص های اختصاصی ستادی که با حضور مدیرکل آموزش و پرورش و معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان در سالن اجتماعات شهید ایرانمنش اداره کل برگزار شد، از اعضای کمیته مدیریت عملکرد و رابطان حوزه های مختلف هم تجلیل شد.

انتهای پیام/ط https://armanekerman.ir/vdcb8ab8srhb58p.uiur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین