تاریخ انتشار :جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۹
۰
plusresetminus
وزیر آموزش و پرورش به همراه رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور و مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان از مدارس آسیب دیده از سیل در شهرستان رودبارجنوب استان کرمان دیدن کرد.
بازدید وزیر آموزش و پرورش از مدارس آسیب دیده از سیل در شهرستان رودبارجنوب استان کرمان
به گزارش راه آرمان؛ یوسف نوری با حضور در دبیرستان دخترانه شبانه روزی کوثر رودبار جنوب از نزدیک وضعیت این مدرسه را بررسی کرد.

وی از آسیب 64 مدرسه شهرستان رودبارجنوب در اثر بارندگی های شدید اخیر خبر داد و افزود: با تامین اعتبار از محل سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور پیگیر تعمیر و تجهیز مدارس و بازسازی مدارسی که قدمت بیشتری داشتند و آسیب شدید دیده اند، هستیم.

وزیر آموزش و پرورش همچنین در مدرسه ابتدایی امام سجاد (ع) در روستای تمیری با 120 دانش آموز دختر و پسر حضور یافت.

نوری سپس از مدرسه سیل زده و تخریبی شهید مدرس روستای آبسردوییه رودبارجنوب با 94 دانش آموز دیدن کرد و از نزدیک در جریان وضعیت تخریب و آسیب سیل به این مدرسه قرار گرفت.

بر پایه این گزارش، وزیر آموزش و پرورش در این سفر به مسائل و مشکلات فرهنگیان منطقه هم رسیدگی کرد و قول مساعدت داد، بهزادی پور نماینده خیران مدرسه ساز جنوب استان کرمان در شهرستان رودبار جنوب هم ابراز امیدواری کرد در آینده ای نزدیک با حمایت خیران، عملیات ساخت مدرسه ای 6 کلاسه در روستای تمیر آغاز شود.

انتهای پیام/ط https://armanekerman.ir/vdcce0qsx2bqii8.ala2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین