تاریخ انتشار :يکشنبه ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۹
۰
plusresetminus
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت از دستگیری و بازداشت معاون شهرداری جیرفت به اتهام پولشویی، اختلاس و اخذ رشوه خبر داد و گفت: در این رابطه پنج متهم اعم از پیمانکار و کارچاق کن تحت تعقیب قضایی قرار گرفته اند.
کشف شبکه فساد اقتصادی در شهرداری جیرفت/ معاون شهردار بازداشت شد
به گزارش راه آرمان؛ حسین سلامی دادستان جیرفت افزود: پس از کسب گزارشی از سازمان بازرسی استان کرمان در خصوص جرائم اقتصادی در شهرداری شهرستان جیرفت، بلافاصله رسیدگی به موضوع در دستور کار بازپرس ویژه رسیدگی به جرائم اقتصادی در دادسرای عمومی وانقلاب جیرفت قرار گرفت.

این مقام قضایی با اشاره به اینکه معاون شهردار جیرفت با قرار بازداشت موقت در زندان بسر می برد، بیان کرد: در این پرونده معاون شهردار به اتهام  پولشویی، اختلاس و اخذ رشوه و یک کارچاق کن به اتهام مشارکت در پولشویی، معاونت در اخذ رشوه و معاونت در اختلاس تحت پیگرد قانونی قرار گرفته اند.

سلامی همچنین اظهار داشت: در این پرونده سه پیمانکار  به اتهام پرداخت رشوه به کارمند دولت تحت پیگرد قضایی قرار گرفته اند.
وی یادآور شد: معاون شهردار جیرفت سابقا در سمت سرپرستی شهرداری نیز حضور داشته و بخش عمده این جرایم در آن بازه زمانی رخ داده است.

دادستان جیرفت با تاکید بر این مطلب که تحقیقات تکمیلی در این رابطه ادامه دارد، اعلام کرد: دستورات قضایی لازم جهت شناسایی و دستگیری سایر عوامل این شبکه فساد نیز صادر گردیده است.

انتهای پیام/ط https://armanekerman.ir/vdcbaab8srhb5wp.uiur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین