تاریخ انتشار :جمعه ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۵
۰
plusresetminus
سردار حسین معروفی گفت: حقیقت دین در عاشورا است و عباس الگوی بسیج، و بسیج امروز عباس انقلاب است و بسیج مجموعه ای است به عنوان بنی هاشم که از خیمه گاه دین و خیمه گاه اهل بیت و  رسول الله  در ام القرای ایران اسلامی دفاع می کند، مقاومت می کند، مبارزه و جهاد می کند و جانش را برای حقیقت دین فدا می کند و به دنبال عند الله است.
عباس بن علی الگوی بسیج، و بسیج امروز عباس انقلاب است/ دشمنی که بزرگترین قهرمان دفاع از شیعیان را ترور می کند، قابل اعتمادنیست
به گزارش "راه آرمان" سردار حسین معروفی فرمانده سپاه ثارالله کرمان در جمع گردان های رزمی عملیاتی خواهران ( کوثر) برادران( امام علی) که برای اجرای رزمایش 2 روزه  الی بیت المقدس گرد هم جمع شده بودند، گفت:  در رزمایش الی بیت المقدس، بسیجیان امروز به فرمان امام خویش با دشمن مقابله می کنند و مدیریت رزمایش امروز بر عهده دو فرمانده ناحیه مقاومت امیر المومنین (ع)و حضرت رسول(ص) است که جای تقدیر دارد.

فرمانده سپاه ثارالله کرمان در خصوص فلسفه چرایی تشکیل بسیج گفت: بسیج برای دفاع از انقلاب اسلامی که حقیقت دین  است و  امروز در انقلاب اسلامی به عنوان اسلام ناب محمدی(ص) متجلی شده است.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ما حقیقتا اسلام ناب است، گفت: این انقلاب با هدایت الهی با مسئولیت و امامت امام عظیم الشان سفر کرده ما و با همت جهاد گونه و عالمانه هوشمندانه مومنانه ملت ایران رقم خورد.

سردار حسین معروفی تاکید کرد: در سال ۱۳۴۳ امام خمینی با شناخت دقیق و برنامه منسجم حدود ۱۵ سال کار فرهنگی کردند تا فضای حوزه و دانشگاه و مردم را با انقلاب همراه کرد و در سال ۵۶  به ثمر رسید و در ۲۲ بهمن ۵۷ به نتیجه نهایی و استقرار نظام و حکموت اسلامی رسید.

فرمانده سپاه ثارالله کرمان گفت: امروز نباید مشکلات حوزه معیشت و اقتصاد را با کلان نظام الهی که حکومت امام زمان (عج) است، گره بزنیم که امروز بعضی ها در درون کشور با لباس خودی در زمین دشمن و با فریاد دشمن لجن پراکنی و سخن پراکنی می کنند.

وی تاکید کرد: انقلاب اسلامی ما فخر انبیاء و اولیا الهی است و همانی است که ۱۲۴ هزار پیامبر برای آن مبعوث شدند و غدیر برای استمرار  آن شکل گرفت و علی بن ابی طالب(ع) با هدایت الهی و پیام جبرییل امین توسط پیامبر اعظم  به عنوان وصی و جانشین و امام مسلمین  برای استمرار مکتب وحی معرفی شد.

سردار معروفی با بیان اینکه غدیر مرکز ثقل وحدت مسلمین و  مومنین است، گفت: حکومت اسلامی و انقلاب اسلامی ما مایه فخر انبیاء و  اولیای الهی است و برای نظام الهی امام عظیم الشان ما در گام اول انقلاب و امروز امام خامنه ای در گام دوم برنامه آن را ترسیم و نسخه اش را نوشتند و نتیجه انقلاب و این حکومت و اسلام ناب متصل به ظهور ولایت عظما و امام زمان (عج) است.

معروفی با بیان اینکه بسیج تربیت شده مکتب حسینی است و عباس نیز یکی از نیرو های بسیج عاشوراست گفت: حقیقت دین اسلام در عاشورا است و عباس الگوی بسیج، و بسیج امروز عباس انقلاب است و بسیج مجموعه ای است به عنوان بنی هاشم که از خیمه گاه دین و خیمه گاه اهل بیت و  رسول الله  در ام القرای ایران اسلامی دفاع می کند، مقاومت می کند، مبارزه و جهاد می کند و جانش را برای حقیقت دین فدا می کند و به دنبال عند الله است.

وی به موئلفه های بسیج اشاره کرد و گفت: اولین موئلفه در بسیج ایمان عملی به ذات اقدس الهی، پایبندی به اصول دین ، دستورات  و اطاعت و فرمانبری از حجت خداست و بسیج با اعتقاد قلبی و عملی، جزو موئلفه های اصی است، زیرا تبعیت از دستورات الهی تخلف ناپذیر است.

معروفی  با بیان اینکه بسیجی معتقد است راه نجات آن اعتماد قلبی و حسن ظن به ذات اقدس الهی است، تاکید کرد:  اگر خدا را یاری کنید خدا شما را یاری می کند  وبسیج ۴۳ سال خدا را یاری می کند تا اکنون  این شجره طیبه از جغرافیای ایران اسلامی خارج و در جغرافیای انقلاب اسلامی جهانی فعال شود

وی اذعان کرد: حاکمیت الهی تنها در ایران نیست و اثرات آن را مشاهده می کنیم و امروز  بسیج انصارالله در یمن و حزب الله سوریه و عراق و شاکله بسیج ما در قالب لشکر حجت با سپاهیان فاطمیون، زینبیون و بسیج در سراسر جهان ظهور پیدا کرد و الگوی این رزمنده های جهانی شهدای بسیج و حاج قاسم سلیمانی و ملت بزرگ ایران است.

حسین معروفی گفت:بسیج؛ محاسبه گر نیست دنبال منفعت نیست و فرهنگ بسیج جاه طلبی نیست، برای انجام رسالت و تکالیف الهی خودش پا به کارزار می گذارد و در طبق اخلاص جان خود را قرار می دهد.

فرمانده سپاه ثارالله کرمان تاکید کرد: بسیجیان با نگاه فاطمی، عباسی، حقیقت دین را در رزمایش همراهی می کنند، زیرا بسیج دنبال ترقی پله های مادی نیست، بسیج محافظه کار نیست حقیقت جو و حقیقت طلب و مطالبه گر انقلاب است.


وی ادامه داد: بسیج سیاست زده نیست اما جریان شناس است، حزب و گروه را همراهی نمی کند بلکه امام امت خود را همراهی می کند و هر جا تفکر بسیج ورود کرد ما پیروز و سر بلند شدیم نگاه ارزان به نیروی بسیج درست نیست بسیج جهاد می کند و جهادگر اول نفس خود را می کشد و مهار می کند و بعد پا در مسیر خدمت  می گذارد .

سردار حسین معروفی افزود: امروز لشکر مردم پایه ۴۱ ثارالله با ۱۳۵ کیلومتر در عرض و ۱۰ کیلومتر در عمق با نیروهای بسیج در حال دفاع از این انقلاب است.

فرمانده سپاه ثارالله اظهار کرد: بسیج واقف است از همه جوانی و هستی اش برای ابروی نظام می گذرد و ناموس پرست است تا ناموس ایران در تمام دنیا مایه شرف و عزت باشد.

وی ابراز کرد: تازمانی که بسیج با این فرهنگ باشد، خار چشم دشمنان خواهد بود و بسیج ملجاء و تکیه گاه است و بسیج بن بست شکن است زیرا بسیج تربیت شده صدیقه طاهره است، امروز دشمنی با ملت ما به علت بقای یهود است، امروز مثلث غربی، عبری و عربی برای بقای خودشان تلاش می کنند.

معروفی افزود: سلطنت طلب ها، مجاهدان خلق و اپوزیسیون برای تضعیف جمهوری اسلامی و اختلاف بین امام و امت تلاش می کند، بنابر این به این دشمن نمی شود اعتماد کرد، ضمن اینکه قابل اعتماد نیست، نمی توان آن را هم  پیش بینی کرد.

وی با بیان اینکه به دشمنی که بزرگترین قهرمان دفاع از شیعیان را ترور می کند، قابل اعتماد نیست، گفت: سردار سلیمانی، نگاه اهل سنت را به شیعه  تغییر داد و نگاه جهانیان را به انقلاب اسلامی در دنیا نگاه  تغییر داد ، زیرا حاج قاسم بزرگترین شخصیت تقریبی جهان اسلام بود.

سردار معروفی تاکید کرد: امروز جنگ رسانه را جدی بگیرید و عملیات روانی را جدی تر زیرا  با اراده، تمایلات، رفتار، قلب انسان، اندیشه و شجاعت انسان ارتباط دارد.

وی تاکید کرد: دشمن می خواهد بر ذهن ها فائق شود تا بتواند به تغییر ساختار برسد و این هدف کاملا ملموس و نمایان است  زیرا با هدف دعوای جبهه انقلاب را به نمایش می گذارد تا اختلاف افکنی کند.

سردار حسین معروفی در پایان خاطر نشان کرد: بسیجیان باید با فعال کردن گروه های عاشقان واقعی انقلاب اسلامی حرکت نرم را آغاز کرده و جبهه انقلاب باید فضای سایبری را مدیریت و سازماندهی کند که این ماموریت سخت بر دوش شما بسیجیان است.

 انتهای پیام/ طهماسبی https://armanekerman.ir/vdcbw0b89rhb5wp.uiur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین