تاریخ انتشار :چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۸
۰
plusresetminus
سردار حسین معروفی گفت: انتظار داریم مطالبه گری شهادت و خون شهید سلیمانی از کرمان بلند شود و قضات و حقوقدانان کرمانی در این زمینه اقدام کنند که این مسئله انتظار جبهه مقاومت و انقلاب اسلامی است.
لزوم مطالبه گری شهادت شهید سلیمانی توسط حقوقدانان و قضات کرمانی/ محکومین فتنه نباید جای پا در استان کرمان باز کنند
به گزارش راه آرمان؛ سردار حسین معروفی عصر امروز در دیدار با حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم حمیدی رییس کل دادگستری جدید استان کرمان ضمن تبریک سالروز پیروزی عملیات بیت المقدس گفت: این عملیات نقطه عطف تاریخ پر افتخار دفاع مقدس ما در سال ۶۱ است.
 
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان خطاب به رییس کل دادگستری جدید استان کرمان ادامه داد: شما به استان خودتان و زادگاه حاج قاسم برگشتید و با شناختی که از شما داریم، حرکت جدیدی در استان شروع می شود.

وی بیان کرد: دستگاه قضا در عرصه مکتب حاج قاسم و در ساختاری که در این مکتب تعریف شده است، نقش تأثیر گذار و مشهودی دارد و کار بزرگی در این زمینه انجام شده است.

این مقام مسئول ابراز کرد: در راستای ترویج مکتب شهید سلیمانی در سه محور فعالیت داشته ایم؛ محور اول اندیشه بلند سپهبد شهید سلیمانی است که با انجام کار در این محور، تولید قدرت برای ایران اسلامی خواهیم داشت و ما در این زمینه سی نظام تعریف کرده ایم و دانشگاه آزاد اسلامی بیش از صد پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری را به مرحله تدوین رسانده است.

سردار معروفی با بیان اینکه بنا به تأکیدات مقام معظم رهبری شهید سلیمانی برای ما فرصت است، عنوان کرد: محور دوم را در این عرصه مد نظر قرار داده ایم؛ همان گونه که در دومین سالگرد شهادت سپهبد شهید سلیمانی شاهد حضور بیش از هزار زائر خارجی از 70 ملیت و کشور بوده ایم و این مسئله برای ما حائز اهمیت است.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان تصریح کرد: محور سوم در ترویج مکتب سپهبد شهید سلیمانی، مردمی کردن مکتب حاج قاسم است که در این زمینه نمی گذاریم، شهید را از مردم جدا کنند.

وی تأکید کرد: انتظار داریم مطالبه گری شهادت و خون شهید سلیمانی از کرمان بلند شود و قضات و حقوقدانان کرمانی در این زمینه اقدام کنند که این مسئله انتظار جبهه مقاومت، انقلاب اسلامی و خانواده شهید که اصلا به زبان نمی آورند، است.

این مقام مسئول اظهار کرد: استان کرمان با وجود داشتن قابلیت های بزرگ، اما جنوب و شرق استان جز محروم ترین نقاط است که دلیل آن عدم توازن امکانات است و این مسئله نشان از نگاه لیبرال دارد که این نگاه به دنبال توسعه است و نه به دنبال پیشرفت و این نگاه خزنده دارد حرکت می کند و ما انتظار داریم که در این عرصه کمک کنید و محکومین فتنه نباید جای پایی در استان کرمان باز کنند.

سردار معروفی با تأکید بر اینکه نگاه ما به قوه قضائیه، نگاه اعتقادی است، ابراز کرد: استان کرمان در در عرصه آزادسازی زندانیان جرایم غیر عمد جزو استان های پیشرو بوده است و ما از هر جهت، آمادگی همکاری و همفکری با شما در مرکز استان و شهرستان ها را داریم.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه سازمان اطلاعات سپاه اشراف کاملی بر موضوعات امنیتی در استان دارد، خاطر نشان کرد: در شرایط اقتصادی کشور با تمام وجود مقابل احتکار و قاچاق کالا در بازار می‌ایستیم و هم اکنون نظارت بر بازار توسط بسیج در حال انجام است.

انتهای پیام/م
 
https://armanekerman.ir/vdcivyazrt1arz2.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین