تاریخ انتشار :چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۵
۰
plusresetminus
محمدرضا پورابراهیمی گفت: به زودی تفاهمنامه همکاری بین سازمان بسیج سازندگی و بانک ملت در راستای محرومیت زدایی در استان کرمان منعقد می شود.
انعقاد تفاهمنامه همکاری بسیج سازندگی و بانک ملت در راستای محرومیت زدایی در استان کرمان
به گزارش راه آرمان؛ نشست مشترک رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با مدیرعامل بانک ملت و رییس سازمان بسیح و سازندگی استان کرمان در محل کمیسیون اقتصادی برگزار شد.

محمدرضا پورابراهیمی در این جلسه گفت: اقدامات بسیار خوبی توسط بسیج سازندگی در راستای محرومیت زدایی در استان کرمان انجام شده و اقدامات زیرساختی مثل آب شرب روستاها، قنوات، آب کشاورزی، مدارس حوزه های خدماتی و مسکن به شکل ویژه ای در دستور کار سازمان بسیج سازندگی قرار دارد.

وی در ادامه با تشکر از انجام فعالیت های اجتماعی بانک ها افزود: تلاش این بوده از ظرفیت نظام بانکی در راستای مسئولیت های اجتماعی برای محرومیت زدایی در مناطق مختلف کشور بهره بگیریم و از بانک ملت که همواره در مسئولیت های خدمت رسانی در استان کرمان تشکر می کنم.

پورابراهیمی تصریح کرد: به زودی تفاهمنامه همکاری بین بانک ملت و بسیج سازندگی استان کرمان برای محرومیت زدایی در استان امضاء و در دو هفته آینده فعالیت های اجتماعی بانک ملت در مناطق محروم استان کرمان آغاز می شود.

در ادامه این نشست جواد جلالی مسئول سازمان بسج سازندگی استان کرمان گزارشی از اقدامات سال گذشته این سازمان در مناطق محروم شهرستان های کرمان و راور ارائه داد و افزود: با همکاری بانک رفاه و با پیگیری دکتر پورابراهیمی بیش از 30 میلیارد ریال طرح های عمرانی در مناطق روستایی در راستای محرومیت زدایی در یک سال گذشته عملیاتی شده است.

وی اظهار کرد: برنامه جامع امسال که شامل آبرسان شرب، کشاورزی، محرومیت زدایی و ... است با همکاری بانک ملت انجام می شود.

دولت آبادی مدیرعامل بانک ملت نیز در این نشست با تشکر از پورابراهیمی در جهت پیگیری وضعیت مناطق محروم گفت: در راستای فعالیت های اجتماعی بانک ها آماده همکاری با بسیج سازندگی هستیم و در سال های گذشته در محرومیت زدایی مشارکت داشته ایم.

انتهای پیام/م https://armanekerman.ir/vdcc4mqse2bqis8.ala2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین