تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۳
۰
plusresetminus
صبح امروز مراسم افتتاحیه نخستین جشنواره فرهنگی ورزشی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی ویژه کارکنان ادارات کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس سراسر کشور با حضور نفرات برتر مسابقات منطقه ای در رشته های فوتسال، تنیس روی میز، شطرنج و دارت در سالن فجر کرمان برگزار شد و علنا مسابقات کار خود را با رژه تیم های شرکت کننده آغاز کرد.
مرحله نهایی مسابقات ورزشی نوسازی مدارس در کرمان برگزار می شود
به گزارش راه آرمان:  دکتر شهری معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت سازمان نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس کشور در آیین افتتاحیه این مسابقات اظهار داشت: مسابقات ورزشی کارکنان نوسازی مدارس با اهداف ارتقاء کیفیت زندگی، اشاعه فرهنگ ورزش ، توانمند سازی و افزایش بهره وری کارکنان هر ساله برگزار می گردد که امسال میزبان مرحله نهایی کشوری به کرمان رسیده است.
دکتر شهری با اعلام اینکه انجام‌ورزش های قهرمانی و همگانی از توصیه های مقام معظم رهبری می باشد، تاکید کرد: پرورش جسم سالم در کنار پرورش عقل سالم و آموزش روحیه جوانمردی و پهلوانی از سیاست های کاری سازمان های دولتی در حوزه ورزش است.

وی با اشاره به اینکه برنامه داریم ، ورزش کارکنان را توسعه دهیم؛ تصریح کرد: تربیت و تقویت جسمی، روحی و روانی کارکنان، ارتقا سطح سلامت و تندرستی کارکنان، ایجاد انگیزه بین کارکنان را بمنظور تلاش بیشتر جهت تحقق اهداف سازمانی را به جدیت دنبال می کنیم.
 
مهندس هدایتی مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان ؛ در خصوص برگزاری این مسابقات در کرمان گفت: نوسازی مدارس همانند ارگان های دیگر مسابقات فرهنگی ورزشی را هر ساله برگزار می کرده، ولیکن امسال این مسابقات با عنوان نخستین یادواره سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی آن هم در دیار سردار دلها به میزبانی کرمان مرحله نهایی آن برگزار می شود.

مهندس هدایتی با اشاره به اینکه ۱۱۰ نفر از همکاران برتر مسابقات منطقه ای در مرحله نهایی حضور دارند، تصریح کرد: این مسابقات اثرات مثبت و ارزشمندی بر سلامت جسمانی و سلامت روانی کارکنان با وجود چالش های زندگی ماشینی امروزی دارد و این اثرات به اثبات رسیده است.

عضو شورای آموزش و پرورش استان بیان داشت: کاهش احساسات غم و ناامیدی، کاهش اضطراب و استرس، ارتقا سطح اعتماد بنفس ، ایجاد احساس موفقیت، افزایش خلاقیت های فردی، تقویت عملکرد ذهن در یادگیری و هماهنگی از نتایج خوبی است که از دل برگزاری مسابقات و فعالیت های ورزشی کارکنان سازمان های دولتی بیرون می آید.

انتهای پیام/ط https://armanekerman.ir/vdcg3u9q7ak9xn4.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین