کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان:

اگر روحیه بسیجی رزمندگان ما نبود در دوران دفاع مقدس به هیچ موفقیتی نمی رسیدیم

23 مرداد 1401 ساعت 13:13

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در اولین جلسه ستاد هماهنگی و پشتیبانی بسیج دانش آموزی و فرهنگیان استان کرمان گفت: اگر روحیه بسیجی رزمندگان ما نبود در دوران دفاع مقدس به هیچ موفقیتی نمی رسیدیم.


به گزارش راه آرمان: رضا رضایی گفت:  آموزش و پرورش با کمک سپاه می تواند در زمینه پرورش نیروی انسانی متعهد و آینده ساز بسیار نقش آفرین باشد.

وی گفت: در حوادث غیرمترقبه همیشه اولین گروه هایی که به کمک مردم می آیند، گروه های جهادی، بسیجی و انقلابی هستند که این موضوع در خور تحسین است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان اظهار داشت: اردوی راهیان نور در زمینه تقویت ارزش های اعتقادی، انقلابی و ارزشی بسیار اثربخش است و می تواند آثار تربیتی فوق العاده ای برای دانش آموزان داشته باشد.

رضایی گفت: برای اول مهر سال تحصیلی جدید در زمینه معرفی علی عرب شهید شاخص دانش آموز کشور اهل شهرستان زرند باید برنامه ریزی های لازم صورت گیرد .

وی بر احداث اردوگاه شهید قاسم سلیمانی تاکید کرد و افزود: این اردوگاه با بهترین امکانات باید ساخته شود که حداقل 70 پست هم در ساختار تشکیلاتی آن باید دیده شود که امیدواریم  فردای قیامت شرمنده شهدا نباشیم.

بر پایه این گزارش، اولین جلسه ستاد هماهنگی و پشتیبانی بسیج دانش آموزی و فرهنگیان استان کرمان با حضور فرمانده سپاه ثارالله استان، مدیرکل، مشاور اجرایی، معاونان آموزش ابتدایی، متوسطه و پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان، مسئول نمایندگی مقام معظم رهبری در سپاه ثارالله استان، روسای سازمان های بسیج دانش آموزی و فرهنگیان و ...در سالن کنفرانس شهید جعفری برگزار شد.

انتهای پیام/ط


کد مطلب: 128876

آدرس مطلب :
https://www.armanekerman.ir/news/128876/اگر-روحیه-بسیجی-رزمندگان-نبود-دوران-دفاع-مقدس-هیچ-موفقیتی-نمی-رسیدیم

راه آرمان کرمان
  https://www.armanekerman.ir