تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۵
۰
plusresetminus
سرهنگ شهریار سیاری گفت: ما به حضور خبرنگاران در دو بعد امید آفرینی واقع بینانه و مطالبه گری منصفانه نیاز داریم.
امیدآفرینی واقع بینانه و مطالبه گری منصفانه در دستورکار رسانه ها باشد/ برگزاری ۱۰ روزه رزمایش تابستانه خدمت رسانی در مناطق عشایری 

به گزارش راه آرمان سرهنگ شهریار سیاری مسئول سازمان بسیج جامعه عشایری استان کرمان در جمع اصحاب رسانه به مناسبت روز خبرنگار به اشاره به بیانات رهبرانقلاب گفت: رهبر انقلاب می فرمایند اگر زحمات خبرنگاران نبود وقایع و لحظه ها ثبت نمی سد این نشان از اهمیت کار خبرنگاری دارد.

 وی افزود: خبرنگاران افسران خط مقدم جهاد تبیین هستند.

سیاری توضیح داد: در جامعه عشایری استان کرمان ظرفیتها و مشکلات متعددی  داریم اگر بخواهیم مشکلات را به فرصت تبدیل کنیم
نیاز به حضور جدی اهالی رسانه در جامعه عشایری استان داریم.

مسئول سازمان بسیج جامعه عشایری استان کرمان ادامه داد: ما به حضور خبرنگاران از دو بعد نیاز داریم؛ امید آفرینی واقع بینانه و مطالبه گری منصفانه

وی عنوان کرد: اخبار در بعد امیدآفرینی واقع بینانه باید براساس پشتوانه فکری و علمی باشند نه وعده و وعید؛ به عنوان مثال اگر اقدامات سازمان بسیج عشایری که توسط گروههای جهادی و دستگاههای اجرایی انجام می شود در رسانه منعکس شود؛ امیدآفرینی در جامعه عشایری افزایش می یابد و افزایش رضایتمندی مردم را بدنبال دارد.

شهریار سیاری با اشاره به مطالبه گری منصفانه رسانه ها  اظهار کرد: ما صدای جامعه عشایری و پل بین مسئولان و جامعه عشایری هستیم؛ از این رو نیاز به حمایت و همکاری اهالی رسانه داریم که بتوانند در کنار ما مشکلات و مطالبات جامعه عشایری را پیگیری کنند.

مسئول سازمان بسیج جامعه عشایری استان کرمان با بیان اینکه در سیل اخیر مشکلات زیادی برای جامعه عشایری رابر، شهربابک و سیرجان بوجود آمد خاطرنشان کرد: مشکلاتی در حوزه قنوات، دامها و زمین های کشاورزی برای عشایر بوجود آمده است که مطالبه ما از مسئولان این است بیشتر در صحنه باشند تا مشکلات مردمی حل شود.

وی در ادامه در رابطه با رزمایش تابستانه خدمت رسانی در مناطق  عشایری گفت: از امروز به مدت ده روز خدمت بی منت در مناطق عشایری استان در ۱۷ شهرستان با حضور ۹۴ گروه جهادی اجرا می شود.

سیاری ضمن برشمردن عرصه های خدمت رسانی در رزمایش تابستانه خدمت رسانی توضیح داد: واکسیناسیون و غربالگری دام، آموزش بهره وری دام، اعزام گروه های پزشکی، طرح های محرومیت زدایی و آبرسانی از برنامه های خدمت رسانی است.

مسئول سازمان بسیج جامعه عشایری استان کرمان افزود: برگزاری میز خدمت با حضور مدیران اجرایی از دیگر برنامه ها است که ادارات عشایری طی ده روز به طور مستمر در مناطق عشایری حضور دارند.

انتهای پیام/  https://armanekerman.ir/vdcdzj0f9yt0xn6.2a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین